Mladší žáci se v Pátku neprosadili a prohráli 0:6. ZÁPIS O UTKÁNÍ
22.04.2024 08:13
Starší žáci zvítězili na hřišti Pátku 3:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
22.04.2024 08:11
Ztráta formy. Dorost prohrál potřetí v řadě, tentokrát domácí derby s Radimí 2:4. ZÁPIS O UTKÁNÍ
22.04.2024 08:09
"B" mužstvo si vyšláplo na souseda z Radimi a na jeho hřišti zvítězilo 2:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
22.04.2024 08:07
"A" mužstvo prohrálo na domácím hřišti s Pátkem 1:4. „Měli jsme naprosto šílený vstup do zápasu, když už jsme v páté minutě prohrávali o dva góly. Stáli jsme proti soupeři, který má velkou hráčskou kvalitu a nejlepší útok v soutěži, přesto branky, které jsme dostali, byly...
15.04.2024 07:19
Mladší žáci porazili na domácím hřišti tým Velim+Cerhenice 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
15.04.2024 07:17
Starší žáci splnili roli favorita a tým Velim+Cerhenice porazili na domácím hřišti 14:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
15.04.2024 07:15
Dorost opět prohrál, tentokrát na hřišti týmu Družba Suchdol 2:6. ZÁPIS O UTKÁNÍ
15.04.2024 07:14
"B" mužstvo porazilo na domácím hřišti Křečhoř 3:2. ZÁPIS O UTKÁNÍ
15.04.2024 07:13
"A" mužstvo zapsalo veledůležité 3 body na hřišti Býchor, kde zvítězilo 3:2. „Začátek zápasu nám vyšel. Již v první minutě jsme se dostali do vedení po brance Lva, který využil výbornou zpětnou přihrávku Chvalovského a zpoza velkého vápna umístil k tyči. Vyrovnání přišlo rychle po...
Záznamy: 1 - 10 ze 748