Archiv článků

13.11.2023 06:12
"B" mužstvo v posledním podzimním kole porazilo doma Břežany II 6:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
13.11.2023 06:11
"A" mužstvo zakončilo podzimní část sezóny výhrou 3:1 v Rožďalovicích. „Do Rožďalovic jsme jeli s respektem, doma dokázaly porazit silné týmy, věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Mají v týmu velmi dobré hráče a oproti nám působí výsledkově vyrovnaněji. Navíc hrálo se na těžkém...
06.11.2023 08:25
Mladší žáci doma porazili Sporting Mladá Boleslav 3:2. ZÁPIS O UTKÁNÍ
06.11.2023 08:23
3 minuty před koncem inkasovali rozhodující branku. Starší žáci doma prohráli s týmem Sporting Mladá Boleslav 2:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
06.11.2023 08:21
Dorost zvítězil v Krakovanech 4:2. ZÁPIS O UTKÁNÍ
06.11.2023 08:20
"B" mužstvo porazilo na domácím hřišti Tuklaty 2:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
06.11.2023 08:16
"A" mužstvo prohrálo na hřišti Velimi "B" 1:5. „Další důležité domácí vítězství. Stejně jako minulý týden jsme podali kvalitní výkon a zaslouženě vyhráli,“ uvedl trenér Velimi B Jiří Ptáček. „O vítězství jsme rozhodli už v prvním poločase, kdy jsme po střele a standardní situaci...
30.10.2023 07:20
Mladší žáci napodobili své starší kolegy a na hřišti SKP Mladá Boleslav vstřelili také 10 branek, konečný výsledek 10:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
30.10.2023 07:17
Starší žáci zvládli utkání na hřišti SKP Mladá Boleslav na výbornou, zvítězili 10:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
30.10.2023 07:16
Dorost doma remízoval s mužstvem Čelákovic 3:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
Záznamy: 11 - 20 ze 728