ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ MUŽSTEV AFK PEČKY - PODZIM 2017
                         
26. srpna   sobota   "B"   VENKU   ROSTOKLATY   výkop   17.00
26. srpna   sobota   "A"   DOMA   LIBODŘICE   výkop   17.00
27. srpna   neděle   dorost   VENKU   BRANDÝS-BOLESLAV   výkop   10.15
27. srpna   neděle   st. a ml. žáci   DOMA   BRANDÝS-BOLESLAV   výkop   10.15 a 11.55
                         
6. září   středa   dorost   VENKU   ČERVENÉ PEČKY   výkop   17.30
                         
2. září   sobota   "A"   VENKU   JEVANY   výkop   17.00
27. září   středa   st. a ml. žáci   VENKU   ČESKÝ BROD   výkop   17.50 a 16.15
20. září   středa   dorost   DOMA   LYSÁ n.L.   výkop   17.00
3. září   neděle   "B"   DOMA   KOZOJEDY   výkop   17.00
                         
9. září   sobota   "A"   DOMA   RADIM   výkop   17.00
10. září   neděle   dorost   VENKU   SUCHDOL   výkop   10.15
10. září   neděle   st. a ml. žáci   DOMA   Boh. PODĚBRADY   výkop   10.15 a 11.55
10. září   neděle   "B"   VENKU   LOŠANY   výkop   17.00
                         
16. září   sobota   st. a ml. žáci   VENKU   PŠOVKA MĚLNÍK   výkop   9.30 a 11.10
16. září   sobota   "B"   VENKU   KŠELY   výkop   17.00
16. září   sobota   "A"   DOMA   ŽIŽELICE   výkop   17.00
17. září   neděle   dorost   DOMA   ČELÁKOVICE   výkop   10.15
                         
23. září   sobota   dorost   VENKU   ČESKÝ BROD   výkop   10.15
23. září   sobota   "A"   VENKU   ČERVENÉ PEČKY   výkop   16.30
24. září   neděle   st. a ml. žáci   DOMA   KUTNÁ HORA   výkop   10.15 a 11.55
24. září   neděle   "B"   DOMA   TUCHORAZ   výkop   16.30
                         
28. září   čtvrtek   dorost   DOMA   VRDY   výkop   10.15
                         
30. září   sobota   dorost   VENKU   KUTNÁ HORA   výkop   14.00
30. září   sobota   "A"   DOMA   VELIM   výkop   16.00
1. října   neděle   st. a ml. žáci   DOMA   KOSMONOSY   výkop   10.15 a 11.55
1. října   neděle   "B"   VENKU   LIBLICE "B"   výkop   16.00
                         
7. října   sobota   "A"   VENKU   KRAKOVANY   výkop   16.00
8. října   neděle   st. a ml. žáci   VENKU   FC MĚLNÍK   výkop   10.15 a 11.55
8. října   neděle   dorost   DOMA   JESTŘABÍ LHOTA   výkop   10.15
8. října   neděle   "B"   DOMA   TISMICE   výkop   16.00
                         
14. října   sobota   "A"   DOMA   TUKLATY   výkop   15.30
14. října   sobota   "B"   VENKU   SVOJŠICE   výkop   15.30
15. října   neděle   st. a ml. žáci   DOMA   Un. ČELÁKOVICE   výkop   10.15 a 11.55
15. října   neděle   dorost   VENKU   VELIM   výkop   10.15
                         
21. října   sobota   st. a ml. žáci   VENKU   ŘÍČANY   výkop   10.15 a 11.55
22. října   neděle   dorost   DOMA   ČÁSLAV "B"   výkop   10.15
22. října   neděle   "A"   VENKU   PLAŇANY   výkop   15.30
22. října   neděle   "B"   DOMA   DOBŘICHOV   výkop   15.30
                         
                         
28. října   sobota   dorost   VENKU   SOKOLEČ   výkop   10.15
28. října   sobota   "A"   DOMA   DOBRÉ POLE   výkop   14.30
17. listopadu   pátek   st. a ml. žáci   VENKU   KOSMONOSY   výkop   10.15 a 11.55
25. listopadu   sobota   "B"   VENKU   ZÁSMUKY   výkop   13.00
                         
4. listopadu   sobota   dorost   DOMA   KOSTOMLATY   výkop   10.15
5. listopadu   neděle   st. a ml. žáci   DOMA   FC MĚLNÍK   výkop   10.15 a 11.55
5. listopadu   neděle   "A"   VENKU   NUČICE   výkop   14.00
5. listopadu   neděle   "B"   DOMA   TŘEBOVLE   výkop   14.00
                         
11. listopadu   sobota   "B"   VENKU   ČESKÝ BROD "C"   výkop   11.00 (hř. Kounice)
11. listopadu   sobota   "A"   DOMA   BÝCHORY   výkop   14.00
12. listopadu   neděle   st. a ml. žáci   VENKU   Un. ČELÁKOVICE   výkop   9.30 a 11.10
12. listopadu   neděle   dorost   VENKU   VELKÝ OSEK   výkop   10.15
                         
                         
18. listopadu   sobota   dorost   DOMA   LOUČEŇ   výkop   10.15
19. listopadu   neděle   st. a ml. žáci   DOMA   ŘÍČANY   výkop   10.15 a 11.55
18. listopadu   sobota   "A"   VENKU   KOUŘIM   výkop   13.30
18. listopadu   sobota   "B"   DOMA   KOUŘIM "B"   výkop   13.30
ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ PŘÍPRAVEK AFK PEČKY - PODZIM 2017
                         
4. září   pondělí   starší přípravka   DOMA   ČERVENÉ PEČKY   výkop   17.00
8. září   pátek   ml. přípravka A   VENKU   ČESKÝ BROD "A"   výkop   16.45
8. září   pátek   ml. přípravka B   VENKU   RADIM B   výkop   18.00
9. září   sobota   ml. přípravka A   DOMA   ČESKÝ BROD "B"   výkop   15.00
16. září   sobota   ml. přípravka B   DOMA   BEČVÁRY   výkop   10.15
18. září   pondělí   starší přípravka   DOMA   ČESKÝ BROD   výkop   17.00
20. září   středa   ml. přípravka A   VENKU   VELKÝ OSEK   výkop   17.00
21. září   čtvrtek   ml. přípravka B   VENKU   ZÁSMUKY   výkop   17.00
23. září   sobota   ml. přípravka A   VENKU   RADIM   výkop   13.30
24. září   neděle   ml. přípravka B   VENKU   VRBOVÁ LHOTA   výkop   13.00
28. září   čtvrtek   starší přípravka   VENKU   SUCHDOL   výkop   17.00
28. září   čtvrtek   ml. přípravka B   VENKU   ŠTÍTARSKÝ SK   výkop   12.30
30. září   sobota   ml. přípravka A   DOMA   FK KOLÍN "C"   výkop   14.00
                         
2. října   pondělí   starší přípravka   DOMA   VELIM   výkop   17.00
7. října   sobota   ml. přípravka A   VENKU   FK KOLÍN "D"   výkop   17.00
7. října   sobota   ml. přípravka B   DOMA   ŠTÍTARSKÝ SK   výkop   10.15
11. října   středa   starší přípravka   VENKU   FK KOLÍN "A"   výkop   17.00
14. října   sobota   ml. přípravka A   DOMA   VELIM   výkop   13.30
14. října   sobota   ml. přípravka B   DOMA   RADIM B   výkop   10.15
16. října   pondělí   starší přípravka   DOMA   FK KOLÍN "B"   výkop   17.00
17. října   úterý   ml. přípravka B   VENKU   BEČVÁRY   výkop   17.00
23. října   pondělí   ml. přípravka A   VENKU   FK KOLÍN "A"   výkop   17.00
23. října   pondělí   starší přípravka   VENKU   VELKÝ OSEK   výkop   17.00
28. října   sobota   ml. přípravka B   DOMA   ZÁSMUKY   výkop   10.15
28. října   sobota   ml. přípravka A   DOMA   FK KOLÍN "B"   výkop   12.30
30. října   pondělí   starší přípravka   DOMA   DOBRÉ POLE/Kostelec N.č.L.   výkop   10.15
                         
4. listopadu   sobota   ml. přípravka B   DOMA   VRBOVÁ LHOTA   výkop   10.15