Áčko na lídry umí!

05.04.2013 16:03

Výborný vstup do sezóny! "A" mužstvo porazilo na úvod lídra tabulky z Bečvár 3:1!

„Utkání s mužstvem, které okupovalo přední příčky tabulky, jsme zvládli. Soupeř nás ale asi trošku podcenil," uvedl trenér Peček František Hovorka. „V první půli jsme dali góly  po pěkných akcích a ještě tam měli jednu loženku, kterou jsme nedali. Ke konci poločasu nás začal soupeř přehrávat, ale my to do přestávky ustáli. Chvíli po změně stran na nás rozhodčí pískl penaltu, kterou ale náš gólman chytil.  Bečváry musely tvořit, to se jim ale moc nedařilo a my jsme z brejku dali na tři nula. Soupeř tento stav psychicky neunesl a začal hrát dost záludně, což rozhodčí bohužel netrestal.  V 72. minutě jsme si to trochu zkomplikovali, když jsme inkasovali laciný gól. Ale díky tomu, že Bečváry musely útočit, tak jsme chodili do přečíslení a vytvořili si další čtyři vyložené šance. Dokonce jsme nastřelili i tyč. Do konce zápasu se však skóre již nezměnilo a pro nás to jsou hodně důležité tři body," dodal Hovorka.    zdroj: kolinsky.denik.cz

Branky: 2x Mužík, Hovorka T.

Sestava: Cihlář - Železný, Kysel, Hovorka T., Ontl - Konůpek, Modrovič, Mužík, Zelenka - Hovorka T., Růžička st.

Na střídání: Černý, Chrastný