Bez gólu, bez bodu

08.05.2017 13:54

Mladší žáci prohráli ve Vlašimi 0:2.

Náročný anglický týden - 7 dnů a 4 mistrovská utkání!

Fyzicky velice náročný týden zakončený ještě těžším zápasem na hřišti silné Vlašimi. Zahráli jsme si na velice pěkném stadionu s atletickým oválem kolem trávníku, parádním zázemí a velkou diváckou tribunou. Soupeř z vrchu tabulky od začátku do konce ukazoval svou kvalitu. Větším, starším a silnějším domácím fotbalistům se ale nedařilo vstřelit branku. Velice bojovný a obětavý výkon našich borců držel nerozhodný výsledek až do závěrečných minut. Pozorná obrana likvidovala jeden nebezpečný útok za druhým, navíc rychlé a nebezpečné brejky našich chlapců nutily k častým návratům ke své brance. Zápas na naši stranu mohl zlomit podle našich fanoušků evidentní faul v pokutovém území na Vojtu Kozáka. Rozhodčí odpískal pouze trestný kop, který nebyl využit. Sedm minut před koncem po souvislém tlaku poprvé hostující obrana kapitulovala. Nehodili jsme flintu do žita a pokusili se o vyrovnání. Několik neproměněných šancí vygradovalo z rohového kopu hlavičkou Honzy Krupky do břevna. Z protiútoku ale minutu před koncem Vlašim po chytrém přehození bezmocného gólmana zvýšila na konečných 2:0. Sváteční výlet, hezký stadion a pěkný fotbal!

Branky: -

Sestava: Fejfar - Havelka, Kozák, Krupka, Arazim, Müller, Středa J., Středa M., Zajíc, Moravec, Němec, Pošík, Stuchlík, Vrba