Body zůstaly doma

08.11.2016 13:58

Starší žáci získali důležité body v domácím utkání s Hořovickem. Zvítězili 3:2!

Utkání jsme začali velmi povedeně, hned ve třetí minutě se dostal ke střele Zborník a následně odraženému míči Buřič, který střelou překonal bezmocného brankáře hostí. Inkasovaná branka soupeře nerozhodila, naopak povzbudila ke slušnému výkonu. Hostující hráči hrozili především z rohových kopů. Výsledkem naší pasivity byl nešťastný vlastní gól Honzy Krupky, který ve snaze odehrát centrovaný míč do bezpečí, ho nasměroval za záda našeho gólmana. Hra se po té vyrovnala, nebezpečné situace se střídaly na obou stranách. V 20. minutě se nám povedla pohledná akce po ose Kašpárek  - Buřič. Druhý jmenovaný dokázal proměnit načasovanou kolmou přihrávku Vítka v pěknou kličku brankářovi a pohodlně zvýšil na 2 : 1. Naše iniciativa nepřestávala, bohužel Zborníkovu slušnou střelu vyrazil gólman, na kterém ztroskotala i následná Švárova hlava po rohovém kopu. V závěru poločasu přišel trest za námi nevyužité šance v podobě soupeřova vyrovnání. Po naší levé straně se přes naše obránce přehnal hostující útočník a následný centr usměrnil za Mírova zádal trestuhodně neobsazený dobře hrající hořovický hráč č. 4.

Po změně stran byl fotbal spíše o bojovnosti, kombinace na těžkém terénu dělala oběma mužstvům potíže. Přesto jsme se mohli dostat do vedení po úniku Kašpárka a jeho přesné přihrávce na Kubu Nedvědila, který ale bohužel jasnou šanci zbrkle neproměnil. A tak nás zachránil až s chutí hrající Vojta Buřič, který střelou z trestného kopu nachytal brankáře hostí a střelou pod břevno zkompletoval svůj hattrick a nám zajistil potřebné 3 body.

Branky: 3x Buřič

Sestava: Cmár - Krupka, Buřič, Švára, Soukup, Kašpárek, Nedvědil, Svobodník, Helák, Zborník, Hoznauer

Na střídání: Havelka, Marek, Mázl, Pachl