Cenné 3 body

25.04.2017 20:32

Mladší žáci zvítězili na hřišti Bohemie Poděbrady 2:1!

Před začátkem utkání měli oba soupeři shodně 40 bodů po 24 zápasech. Utkání bylo tak přímým soubojem o 8.místo v tabulce. První vzájemný zápas jsme doma zvládli po přestřelce 4:3. Podle očekávání bylo i toto střetnutí od začátku do konce napínavé. Hráči výborně po celý duel zvládali taktické pokyny. Kuba Středa hned v 9.minutě využil vyběhnutí brankáře a z poloviny hřiště pohodlně zakončil. Nejistého gólmana za pár minut znovu  při kličce tvrdě atakoval Vojta Kozák, šikovně špičkou vypíchl a balón uklízel do prázdné branky. Kozanova branka se nakonec ukázala být vítěznou. Za neustálého deště domácí do poločasu ještě z rohového kopu snížili na jednobrankový rozdíl.

Druhý poločas se nesl v duchu osobních soubojů a velkého týmového boje. Domácí měli míč více času na svých kopačkách, naše pozorná a důsledná obrana ve složení Krupka, Vrba, Němec, Muller včas přistupovala k útočníkům, kteří neměli klid na zakončení. Nutné pochválit také Ondru Fejfara, který svými jistými zákroky několikrát zabránil vyrovnání. Stav nakonec zůstal a my si vezeme důležité a vydřené tři body z Poděbrad!

Branky: Kozák, Středa J.

Sestava: Fejfar - Kozák, Středa M., Středa J., Havelka, Krupka, Müller, Vrba, Arazim, Zajíc, Moravec, Němec, Pošík, Stuchlík