Dohrávka nevyšla

02.10.2017 17:18

V dohrávce 2. kola na hřišti Českého Brodu prohráli starší žáci 0:2.

Zápas v Českém Brodě nám přinesl zklamání jak z výkonu, tak z průběhu utkání a samozřejmě také z výsledku. První poločas byl víceméně vyrovnaný, bohužel i přesto, že jsme byli fotbalovější, soupeř ho vyhrál 1:0. Z našich šancí se žádná neujala, zvláště Adam Bydlák hrající netradičně na hrotu, v zakončení několikrát zklamal.

Druhý poločas se většinou odehrával na polovině urputně bránících domácích, kteří předváděli oravdu bojovný výkon. Díky tomu jsme si moc jasných šancí nevytvořili, největší z nich zaváhal Zborník. Z následného protiútoku do otevřené obrany nás domácí potrestali druhým gólem a jelikož do konce zápasu již moc nezbývalo, rozhodli tak o svém vítězství.

Branky: -

Sestava: Fejfar - Bydlák, Havelka, Hoznauer, Trumpus A., Vrba, Müller Z., Müller P., Nedvědil, Zajíc, Zborník

Na střídání: Moravec, Němec, Pachl, Marek, Trumpus T., Majer, Stuchlík