Doma pouze bod

24.09.2017 15:17

Mladší žáci doma remízovali s Kutnou Horou, v utkání plné nevyužitých šancí, 1:1.

Festival neproměněných šancí = bodová ztráta!

Od úvodu zápasu jsme si vypracovávali velké množství šancí. Až po patnácti minutách skóroval Ondra Majer. Hned z následující akce stejný hráč mohl navýšit stav, byl ale zezadu jasně faulován v pokutovém území. Bohužel už po několikáté v sezóně tuto velkou výhodu naši chlapci nevyužili. Tentokrát z kopačky sjel míč ve špatný moment Davidovi a z blízka tak trefil brankáře. V průběhu celého zápasu domácí nevyužili neskutečné množství vyložených šancí. Mimimálně čtyřikrát zazvonila branková konstrukce. Bohužel je málo pozitiv, otevřená hra v podstatě hrála do noty pouze brankářům, kteří své klece střežili na výbornou a každý byl překonán pouze jedenkrát. Náš Ondra Fejfar byl prostřelen až tři minuty před koncem po zbytečné ztrátě ve středu hřiště jinak dobře hrajícího kapitána Vojty Kozáka. Kýžená vítězná branka ale už nepřišla, a tak hodnotím zápas po nepřesvědčivém výkonu, zbytečném sólování, marné kombinaci a netýmové spolupráci zápas jako velice špatný, navíc se zbytečnou ztrátou bodů.

Branky: Majer

Sestava: Fejfar - Zajíc, Vrba, Arazim, Vorlíček Ji., Vorlíček Ja., Nádeník, Pošík, Majer, Müller T., Müller L., Zaňák, Kozák