Druhá domácí prohra

12.09.2017 13:58

Mladší žáci doma prohráli i druhé utkání. S Bohemií Poděbrady prohráli 3:5.

Gólová přestřelka znovu bez bodů!

Začátek zápasu vypadal velice nadějně. Domací se do soupeře pustili a vytvořili si několik nadějných příležitostí. Nejprve zachránila brankáře tyč, poté předvedl několik pěkných zákroků nebo naši útočníci nebyli dostatečně důrazní v koncovce.  Kuba Zajíc (Zajda) dokázal prokličkovat obranu a v momentě střely ho obránce zezadu fauloval v pokutovém území. K penaltě se postavil Oliver Stuchlík, který obvykle chladnokrevně proměňuje, ale tentokrát netrefil branku. Bohužel se stalo přesně to, co je v této situaci nejhorší. Soupeř z protiútoku ihned potrestal nevyužité šance. V 15. minutě ale vyšel nacvičený signál z rohového kopu, první u míče byl dle plánu Mates Arazim. Brankář stihl reagovat a vyrazit míč před sebe, na dorážku nováčka v sestavě Ondru Majera už dosáhnout nemohl. V dalším průběhu prvního dějství jsme byli lepším týmem a ještě před odchodem do šaten se podařilo stejné dvojici skórovat. Tentokrát Ondra v roli nahravače vyzval přesně adresovanou přihrávkou před odkrytou klec Matese a ten i ve sprintu neměl problém​ vsítit. Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro Pečky.

Soupeři se podařilo poměrně rychle vyrovnat. Z obou stran díky chybám, nepřesnostem, nedůrazu a špatnému pohybu se obraz hry přeléval z jedné strany na druhou a brankáři museli vytahovat spoustu pěkných zákroků. Až do 52. minuty byl stav smírný, kdy se opět prosadil Ondra Majer a vrátil vedení na domácí stranu. Poděbradští fotbalisté se ale rychle oklepali a individuální akcí jednoho z nejlepších střelců minulé sezóny se podařilo srovnat na 3:3. Bohužel v posledních dvou minutách soupeř skóroval ještě dvakrát a strhnul tak vítězství na svou stranu.

Branky: 2x Majer, Arazim

Sestava: Fejfar - Vrba, Zajíc, Stuchlík, Majer, Arazim, Kozák, Vorlíček Ja., Novotný, Nádeník, Pošík, Ort, Břinčil, Středa