Druhá porážka v řadě

30.10.2014 21:01

"A" mužstvo nezvládlo dvojutkání na hřištích soupeřů. Tentokrát prohrálo v Libodřicích 1:2.

„Od začátku to byl dost tvrdý a vyrovnaný zápas. Nám pomohla penalta už v 9. minutě, takže jsme mohli hrát víc
v klidu. Soupeř se nedostal
v prvním poločase do vážnější šance. Druhá půle pokračovala ve stejném trendu jako ta první. Byl to boj o každý balón. My měli štěstí, že jsme přidali druhý gól, který dal opět Pěkný. Soupeř se poté sice snažil o korigování výsledku, ale kromě našeho menšího nedorozumění v naší obraně se jinak do vážnější šance nedostal. Kdyby naši hráči proměnili další šance, mohl být rozdíl ve skóre větší," konstatoval vedoucí Libodřic  Radek Šafránek.

„Padla na nás deka. Nedáváme góly, navíc nehrajeme dva zápasy za sebou ve stejné sestavě. Tentokrát nám vypomáhali tři dorostenci. Nevyšly nám vstupy do obou poločasů, pak jsme sice snížili a soupeře trochu přitlačili, ale vyrovnat se nám nepodařilo," posteskl si kouč Peček František Hovorka.