Dva zápasy = plný počet bodů

08.04.2013 20:54

Po domácí výhře nad lídrem tabulky zvítězilo "A" mužstvo na hřišti posledního. Z Týnce nad Labem si mužstvo přivezlo 3 body za výhru 5:0!

„Z utkání jsem měl trochu obavy, hlavně z terénu. Ale musím říct, že pořadatelé udělali maximum. Také jsem se obával soupeře, protože ten byl v tabulce poslední," podotkl trenér Peček František Hovorka. „Zápas jsme začali aktivně a v desáté minutě po střele na bránu hráč soupeře zahrál rukou a my proměnili penaltu. V tlaku jsme pokračovali a Konůpek pěknou střelou zvýšil na dva nula. Po změně stran soupeř přidal a dostával se do zakončení, ale pálil mimo. A tak v závěru přišel z naší strany trest. Po pěkné akci, na jejímž konci byl Růžička ml., jsme domácí definitivně domácí zlomili.
V 87. minutě se Honza Hovorka vysunul ze stopera a nejhezčím gólem v utkání upravil na 0:4. Hráli jsme až do konce, a to přineslo další ovoce. Po pěkné hlavičce se k míči dostal Roman Hovorka, který uzavřel skóre. Klukům patří poděkování za bojovnost, hlavně s terénem," dodal Hovorka.        zdroj: kolinsky.denik.cz

Branky: 2x Hovorka J., Konůpek, Růžička ml., Hovorka R.

Sestava: Cihlář - Železný, Kysel, Hovorka J., Ontl - Zelenka, Modrovič, Mužík, Konůpek - Hovorka T., Růžička st.

Na střídání: Růžička ml., Hovorka R., Chrastný, Svatuška