Gólová přestřelka

02.10.2017 17:25

Divoké utkání mladších žáků v Českém Brodě přineslo 8 branek. Utkání skončilo remízou 4:4!

Infarktový zápas s gólovou přestřelkou!

Vyrovnaný a napínavý zápas po celých 60 minut utkání. První poločas herně patřil převážně domácím fotbalistům. Dlouho nám trvalo než jsme se přizpůsobili jejich agresivní hře a také benevolentnímu přístupu sudího. Kapitánskou pásku tentokrát navlékl Oliver Stuchlík a právě on se prosadil ve 28.minutě a otevřel skóre. Soupeř hned z protiútoku vyrovnal a ve stejné minutě otočil stav zápasu pravděpodobně z ofsajdu. Po inkasované brance následoval hvizd rozhodčího a poločasová pauza. Trochu ukřivděné chlapce bylo nutné uklidnit, zdravá naštvanost se ale ukázala jako dostatečný hnací motor. Do druhé půle jsme vlétli a hned po třech minutách vyrovnal Ondra Majer. Začali jsme citelně soupeře přehrávat, bohužel ale znovu přišla vedoucí branka domácích. Opět vyrovnání v podobně Ondry, zase útěk na rozdíl branky a znovu velká vůle po vyrovnání. Hattrick završil tatecký rodák Ondra Majer a vyrovnal tak na smírný a zasloužený stav 4:4.

Branky: 3x Majer, Stuchlík

Sestava: Fejfar - Zajíc, Kozák, Majer, Pošík, Arazim, Nádeník, Vorlíček Ji., Vorlíček Ja., Vrba, Zaňák, Novotný, Ort, Středa, Stuchlík