Konec čekání. Začíná sezóna 2013/2014!

19.08.2013 16:16

Letní přestávka je u konce a již tento víkend se naplno rozjedou mistrovské soutěže, ve kterých nalezneme mužstva AFK Pečky. Okresní fotbalové soutěže čekají v této sezóně některé novinky. Tou nejdůležitější je ta, že mistrovská utkání neskončí remízou. V případě nerozhodného stavu po 90 minutách budou následovat pokutové kopy. Vítěz získá za výhru po penaltovém rozstřelu 2 body, poražený získá bod 1.

Sobota 24. srpna:

Sezónu začne "A" mužstvo, které na domácím hřišti přivítá Libodřice. Omlazený kádr se předvedl domácím fanouškům týden před začátkem mistrovské soutěže a na domácím hřišti porazil v přátelském utkání Hrubý Jeseník 4:3. Proti Libodřicím bude chtít jistě získat první sezónní body. Vždyť v loňské sezóně mužstvo Libodřic porazilo naše mužstvo v obou duelech. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí: Kadleček.

Neděle 25. srpna:

Nově poskládané mužstvo dorostu čeká na úvod sezóny nováček soutěže - TJ Dynamo Horní Bučice. V mužstvu AFK došlo v letní přestávce k několika změnám (odešlo 7 hráčů ze základní sestavy)! Nedělní soupeř byl v minulé sezóně účastníkem okresního přeboru Kutná Hora, kde obsadil konečné 2. místo. Utkání začne na Městském stadionu AFK v 10.15 hod, rozhodčí: Nepovím.

Víkend zakončí "B" mužstvo na hřišti Tuklat. V minulé sezóně se obě mužstva umístila v konečné tabulce hned za sebou - Tuklaty 4. místo, AFK 5. místo (obě mužstva měla stejný počet bodů - 42). Ve vzájemných duelech se z vítězství radovali oba nedělní soupeři, Tuklaty doma zvítězily 3:0, AFK v domácí odvetě 4:1. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí: Pikner.

Diskusní téma: Konec čekání. Začíná sezóna 2013/2014!