Na jaře stále neporaženi

26.03.2017 17:30

Starší žáci pokračují ve vítězném tažení. Na domácím hřišti tentokrát porazili 3:0 Čelákovice.

Druhé domácí utkání jsme zvládli na výbornou, po slušném výkonu jsme si dokázali poradit s týmem z Čelákovic. Soupeř přitom nezačal vůbec špatně a prvních zhruba 10 minut působil lepším dojmem. Nám se ale podařilo první skórovat a to po na krátko zahraném rohovém kopu a následném centru, na který si výborně naběhl Tom Švára a zajistil nám tak jednobrankové vedení již v osmé minutě. Od této doby se obraz hry změnil, měli jsme míč více na našich kopačkách a přehrávali soupeře zvláště ve středu hřiště, odkud často mířily přihrávky na nabíhající krajní záložníky a útočníky. Dobrou práci odváděli i obránci a tak náš gólman moc práce neměl. Naše bojovné nasazení se ještě v první půli dočkalo odměny v podobě druhé branky. Při tomto gólu se nám zúročil trénink v podobě trestných kopů zahrávaných ze strany hřiště - Vojta Buřič zakroutil míč směrem na bránu kde důrazný Soukup rozvlnil hostující síť podruhé.

Po změně stran jsme víceméně kontrolovali hru, soupeř nám mnoho starostí nezpůsobil. A když v 51. minutě po dlouhém pasu za obranu z kopačky Mullera a následném Kašpárkově úniku a centru před bránu navýšil naše vedení Zborník na 3:0, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto.

Branky: Švára, Zborník, Soukup

Sestava: Cmár - Buřič, Soukup, Švára, Zborník, Krupka, Nedvědil, Helák, Müller P., Středa, Kašpárek

Na střídání: Hoznauer, Marek, Pachl, Moravec, Havelka, Müller Z., Fejfar