Na penalty opět úspěšně

27.11.2013 18:20

Závěr sezóny se "A" mužstvu povedl. V posledním podzimním kole zvítězilo v Týnci nad Labem po penaltovém rozstřelu 2:1!

Hodnocení trenérů (zdroj Kolínský deník):

„Chtěli jsme zakončit podzim vítězstvím, ale to se nepovedlo. Utkání jsme nezvládli, i když jsme vedli a hosté celý druhý poločas hráli o deseti. Nedokázali jsme proměnit ani výhodu pokutového kopu," hlesl kapitán Týnce Jiří Sýkora.

„Utkání na těžkém terénu obě mužstva zvládla, kromě pana rozhodčího Sedláčka, který rozdával karty jako při mariáši. Nám nadělil sedm žlutých a jednu červenou a domácím tři žluté," podotkl trenér Peček František Hovorka. „Začali jsme dobře a v úvodu utkání si vytvořili dvě tutovky, ale nedali. Ve 40. si arbitr vymyslel trestný kop a domácí z něj skórovali. Krátce na to na nás pískl pokutový kop, který si opět vymyslel, ale domácí ho neproměnili. Navíc za protesty vyloučil našeho Plačka. Celý druhý poločas jsme odehráli o deseti a dobře. V 63. minutě se nám dokonce podařilo vyrovnat a to ještě předtím přehodil brankáře, ale bohužel i branku Štégl. Soupeř nastřelil tyč. My měli v závěru ještě jednu tutovku, kterou jsme bohužel neproměnili. Naštěstí jsme zvládli dodatečný penaltový rozstřel. Kluci musím za odbojované utkání pochválit," dodal František Hovorka.

Branky: Štégl

Sestava: Cihlář - Železný, Kysel, Hovorka J., Braňka - Hovorka P., Konůpek, Plaček, Hanzelín - Štégl, Růžička

Na střídání: Chrastný, Šteffen, Mužík, Svatuška

Penaltový rozstřel: 7:8

ČK: Plaček