Obrat v derby

15.04.2013 10:05

"A" mužstvo sice po 1. poločase prohrávalo v derby s Radimí "B" 0:1, ve 2. poločase ale dokonalo obrat a zvítězilo 2:1!

„Z derby jsem měl obavy a potvrdilo se to. První poločas nebyl skoro ke koukání. V kabině jsme si ale pár věcí vyříkali a náš výkon se zlepšil, Nejdřív po pěkné akci vyrovnal Mužík a potom Honza Hovorka proměnil penaltu. Soupeř ale chtěl vyhrát, protože na jaře ještě nebodoval, takže to dost otevíral a my chodili do brejků. To nám vyhovovalo.
Z žádného přečíslení jsme však už branku nevstřelili. Nakonec můžeme být rádi za tři body, protože herně to bylo slabší," uvedl trenér Peček František Hovorka.    Zdroj: kolinsky.denik.cz

Branky: Mužík, Hovorka J.

Sestava: Cihlář - Ontl, Hovorka J., Železný, Zelenka - Růžička ml., Mužík, Modrovič, Konůpek - Hovorka T., Hovorka R.

Na střídání: Růžička st., Chrastný, Černý, Svatuška