Opět výhra s nulou

04.04.2017 08:09

"A" mužstvo zvítězilo i ve druhém jarním kole. Na domácím hřišti porazilo Jevany 3:0!

„Chtěli jsme divákům i sami sobě ukázat, že výhra v minulém kole nebyla náhodná a to se celkem podařilo. Jevany pro mě byly před zápasem hodně neznámou a očekával jsem, že budou silným soupeřem, to se ale nevyplnilo. Soupeř přijel s pozměněným kádrem a jejich cílem bylo uhrát remízu. To se jim dlouho dařilo, ale jen proto, že jsme nebyli tak úspěšní v zakončení, jinak by byl poločas 3:0 pro nás. Věděli jsme, že první branka soupeře zlomí. To se podařilo a v závěru zápasu jsme přidali ještě další dvě. Soupeř v prvním poločase ještě celkem stíhal, ale ve druhém fyzicky i herně úplně odešel. Pro nás další důležité body a výborný začátek jarní části. Teď se budeme připravovat na lídra soutěže," řekl trenér Peček Petr Šafránek.

„K dalšímu venkovnímu zápasu jsme opět odjeli bez několika hráčů základní sestavy. V pěkném areálu Peček jsme očekávali těžký zápas. Domácí tým se do nás od začátku zakousl a tlačil se před Trázníkovu bránu. Naše obrana však hrála velmi kompaktně a pozorný Trázník vše pochytal. Sporadicky jsme podnikali protiútoky a naši největší šanci Koula neproměnil. Druhý poločas Pečky zvýšily obrátky a tlačily nás čím dál více. V 67. minutě domácí záložník za šestnáctkou vystřelil, Trázník míč neudržel a domácí útočník v poklidu zakončil. To byl zlomový okamžik zápasu. Od té chvíle bylo na hřišti jen jedno mužstvo a my se jen bránili. Hráčům, kteří se k utkání dostavili, děkuji za bojovný a disciplinovaný výkon," řekl trenér Jevan Jan Lahoda.