Pátá výhra v řadě

02.06.2014 16:13

5 zápasů = 15 bodů. Skvělá forma "A" mužstva pokračuje. Tentokrát na naše mužstvo narazil Velký Osek, který na stadionu AFK prohrál 1:3!

„Zápas s druhým mužstvem tabulky přinesl dobrý fotbal, který se hlavně v prvním poločase divákům líbil. Soupeře jsme přehrávali, ale naše bolest v podobě proměňování i těch nejvyloženějších šancí  zůstala z naší strany nevyužita. Až po pěkné akci ve 40. minutě Hanzelín otevřel skóre.
O dvě minuty později zvýšil Jedlička na dva nula. Po hodině hry jsme vyrobili hrubku  a bylo to pouze o gól. Poté jsme opět pokračovali v neproměňování šancí. Až tři minuty před koncem dal Růžička mladší pojistku," oddechl si trenér Peček František Hovorka.

„Kluci bojovali, za což bych jim chtěl poděkovat a utkání
s přehledem řídil rozhodčí Pluhař," dodal Hovorka.

„Soupeř byl od začátku zápasu lepší a vytvářel si množství šancí. Dlouho nás držel gólman Kalinec, který podal výborný výkon. Bohužel těsně před koncem poločasu jsme inkasovali dvě slepené branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji, hrálo se mnohem více na polovině soupeře, ale naše šance příliš nepřicházely a soupeř si svůj náskok v pohodě hlídal. Navíc měl opravdu nebezpečné brejky, při kterých nás opět držel nad vodou náš brankář. Přesto jsme po chybě soupeře vykřesali jiskřičku naděje brankou Bayera. Při snaze o vyrovnání jsme vrhli vše do útoku, ale soupeř nás potrestal rozhodující brankou. Výsledek zápasu plně odpovídá předvedené hře," přiznal vedoucí Velkého Oseka Jiří Sodoma.

zdroj: Kolínský deník

Branky: Hanzelín, Jedlička, Růžička ml.

Sestava: Hemmer - Zelenka, Hovorka J., Plaček, Hovorka P. - Hanzelín, Modrovič, Štegl, Materna - Jedlička, Růžička st.

Na střídání: Růžička ml., Konůpek, Železný, Šteffen, Svatuška, Cihlář