Po šesti letech stejný výsledek

10.11.2013 18:24

Po 6 letech nastoupily Polepy na hřišti AFK. A výsledek? Jako v posledním vzájemném utkání v Pečkách. Naši hráči utkání zvládli a první tým tabulky porazili 2:0!

Komentáře trenérů (zdroj Kolínský deník):

„Utkání s prvním mužstvem tabulky jsme odbojovali. První poločas kluci plnili, co jsme si v kabině řekli a přišly i šance, jenomže ty nejtutovější jsme nedali. Až ve 38. minutě se uvedl střelou Růžička starší. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně, zatáhli jsme se a to byla voda na mlýn zkušeného soupeře, zvláště pak, když se zkušený Suchánek posunul dopředu. My jsme nedokázali v brejcích podržet míč, až v 90. minutě se povedl husarský kousek Konůpkovi. Ten si všiml, že gólman je daleko před brankou, tak zhruba z pětačtyřiceti metrů poslal míč do brány a bylo rozhodnuto. Klukům bych chtěl poděkovat za bojovnost. Tentokrát nám musel pomoci z B týmu Moravec a vedl si zdatně," řekl po utkání spokojený trenér Peček František Hovorka.

„První poločas nebyl z naší strany dobrý. Chyběl nám větší pohyb, kazili jsme přihrávky a v podstatě neohrozili branku domácích. Druhý poločas se odehrál prakticky na polovině domácích, ale když nedokážeme proměnit ani nejvyloženější šance, nemůžeme vyhrát. Doufám, že jsme si v tomto zápase smůlu vybrali a v příštím už budeme bodovat," uvedl trenér Polep Vít Mádle.

Branky: Růžička, Konůpek

Sestava: Cihlář - Braňka, Hovorka J., Modrovič, Hovorka P. - Plaček, Moravec, Konůpek, Hanzelín - Štégl, Růžička

Na střídání: Bortlík, Holub, Chudoba