Půltucet branek

31.05.2017 17:13

Mladší žáci porazili na domácím hřišti Polaban Nymburk 6:1!

Za celoroční zásluhy a příkladný přístup poprvé kapitánskou pásku navlékl Zdenda Muller. Přímý souboj o 7. místo tabulky začali aktivněji domácí. Chytrou českou uličkou Kuba Středa poslal do šance Honzu Krupku, toho ale zastavilo po přehození brankáře břevno. Z protiůtoku po rohovém kopu ale naši obránci neuhlídali hlavičkujícího útočníka. Soupeř tak otevřel skóre a šel do vedení. Do konce zbývalo ještě 50 minut, takže to domácí fotbalisty příliš nerozhodilo. Kuba Zajíc z dálky zaskočil hostujícího strážce klece, opět ho ale zachránila konstrukce. V 18.minutě přišel ale vyrovnávající gól Vojty Kozáka prudkou přízemní střelou podél brankáře. Dokonalý obrat se povedl parádní kombinační akcí hned po dvou minutách od vyrovnání. Do parádní rychlé souhry se zapojila většina hráčů na hřišti včetně gólmana, který konstruktivně rozehrál celou akci. Přes několik hráčů se dostal míč ke Kozanovi a ten přesně našel ve sprintu nabíhajícího Matyho Středu. Do kabin se šlo za těsného stavu 2:1.

Jasná taktika rychle ,,dorazit" soupeře dvěma brankami se povedla na jedničku. Ve 34.minutě první brankou v sezóně skóroval dlouhým nákopem Tom Němec všemi přezdívaný Krtek. O dvě minuty později výhru potvrdil Honza Krupka. Dále už to byla hra na jednu branku a pohodlná kombinace v poklidném tempu. Čtvrt hodinku před koncem se znovu prosadil nejmladší hráč na hrišti Maty Středa po nahrávce staršího bratra. Na konečných 6:1 po asistenci Járy Pošíka pečetil starší z dvojice Středových. Spoustu dalších akcí domácí neproměnili, šlo už ale pouze o skóre. Další domácí zápas tedy končil vítězným pokřikem!

Branky: 2x Středa M., Středa J., Němec, Krupka, Kozák

Sestava: Fejfar - Kozák, Krupka, Arazim, Zajíc, Moravec, Středa M., Středa J., Němec, Vrba, Havelka, Müller, Pošík