Půltucet vstřelených branek

01.05.2017 15:01

Mladší žáci si na domácím hřišti poradili s Kunicemi. Zvítězili 6:1!

Poslední vzájemný zápas skončil smírně 2:2. Doma jsme o body přijít ale nechtěli. První poločas byl převážně vyrovnaný, domácí měli ale více ze hry a vytvářeli si podstatně více šancí. Skóre otevřel opět Kuba Středa v 15.minutě, soupeř vyrovnal o deset minut později. Domácí fotbalisté cítili, že mají i za nerozhodného stavu zápas pod kontrolou a také nálada o přestávce byla poměrně veselá. Hráči začali plnit pokyny trenérů a to se rychle projevilo na výsledku. Další dvě trefy přidal Kuba a zajistil si tak první hattrick. Po dlouhé  době se do listiny střelců po parádní týmové kombinaci přesnou přízemní střelou zapsal Mates Arazim, stejný hráč se během jednoho střídání prosadil z podobné akci znovu. V závěru ještě skóre navýšil Kuba Moravec pěknou individuální akcí a pohledným zakončením. V podstatě každý z hráčů založil nebo zařídil pro svého kamaráda akci, ze kterého padl gól. Za parádní druhý poločas jsme sklidili velký potlesk pečeckých fanoušků!

Branky: 3x Středa J., 2x Arazim, Moravec

Sestava: Fejfar - Havelka, Kozák, Krupka, Müller, Středa J., Středa M., Moravec, Arazim, Zajíc, Němec, Pošík, Stuchlík