Rozhodl první poločas

24.10.2016 08:20

Po třiceti minutách 0:5 a bylo po zápase. Ve druhém poločase se už ani jedno mužstvo neprosadilo. Naši mladší žáci tak prohráli s Rakovníkem 0:5.

Tragická půlhodina zhatila šanci na úspěch!

Přímý souboj o šesté místo se naprosto nevyvedl. Ze začátku zápasu jsme nevyužili několik šancí, soupeř ale po deseti minutách ano. Mezi 20. a 29. jsme inkasovali snad z každé šance a to hned čtyřikrát! Obrana a brankář si vybrali nejhorší desetiminutovku sezóny. Po půl hodině byl zápas rozhodnut díky sérii individuálních chyb snad všech domácích hráčů.

Druhý poločas byl v tréninkovém tempu z obou stran. Šancí domácí měli více, ale bohužel dnes ani čestná branka nepadla...

Branky: -

Sestava: Fejfar - Havelka, Arazim, Krupka, Moravec, Němec, Pošík, Vrba, Zajíc, Kozák, Müller, Horák, Stuchlík, Středa, Ort