Senzační vítězství

04.06.2017 19:14

Mladší žáci si přivezli všechny body od 2. týmu tabulky. V Berouně zvítězili 2:0!

Zápas sezóny - bravo!

Dlouhý celodenní výlet autobusem zakončen sladkou výhrou u favorita z Berouna. Soupeř se před utkáním nacházel na druhém místě tabulky a minulé vzájemné střetnutí jasně herně i výsledkově bylo pro Beroun. Taktika tak zněla jasně: ,,nemáme co ztratit a zahrajme si pěkný fotbal"... V podstatě více pokynů hráči nepotřebovali a od začátku do konce chtěli hrát, kombinovat, nabízeli se do volného prostoru, bojovali a oproti jiným zápasům značně přitvrdili v soubojích. Zaskočili jsme domácí aktivní hrou, jistou obranou, rychlostí, klidem na kopačkách a také v hlavách. Celý zápas nabídl velice pohlednou a vyrovnanou hru od jedné branky ke druhé. Poločas skončil sice smírně, ale již vtípky a dobrá nálada v kabině naznačily, že si naši chlapci výhru proti silnému soupeři tentokrát vzít nenechají.

Nespokojili jsme se s remízovým stavem, a tak z rozestavení 3-3-1 se přešlo na 2-3-2. To se hned po pěti minutách vyplatilo a po výborné individuální akci se prosadil přízemní přesnou střelou Kuba Středa. Obrana si stále plnila práci, gólman podržel v důležitých momentech, záloha a útok značně zaměstnávali bránící hráče soupeře. Domácí s blížejícím se koncem začali pozvolna riskovat a vytahovat více hráčů do útoku. Všech 13 pečeckých hrdinů svým perfektním výkonem nedopustilo vyrovnání, naopak z rychlé protiakce dvě minuty před koncem chladnokrevně zakončil Oliver Stuchlík a pečetil tak naše vítězství! Parádní zápas končil v objetí naprosto spokojených a pyšných trenérů. Čekala nás tak veselá cesta autobusem zpět k domovům.

Branky: Středa J., Stuchlík

Sestava: Fejfar - Krupka, Arazim, Zajíc, Moravec, Němec, Vrba, Havelka, Pošík, Středa J., Středa M., Horák, Stuchlík