Skvělý druhý poločas

12.09.2017 13:54

Starší žáci mají další 3 body. Na domácím hřišti porazili Bohemii Poděbrady 4:1!

V zápase s Poděbrady se vše podstatné odehrávalo až ve druhém poločase. V první 35ti minutovce hosté byli mírně lepším týmem, jejich útoky ale naštěstí končily nepřesným zakončením. My se nemohli dostat do správného tempa, pozitivem byla snad jen hra obranné řady, která i po zranění Havelky a jeho vystřídání debutujícím Adamem Trumpusem, hrála celkem spolehlivě.

I když se po změně stran obraz hry příliš nezměnil, postupně jsme začali soupeře více tlačit na jeho polovinu. Odměnou zlepšené hry byl náš vedoucí gól po pasu Bydláka na střídajícího Vrbu (vystřídal nevýrazného Moravce). Brankář hostí správně neodhadl dlouhý míč, u kterého byl dřív David, který dokázal gólmana přelobovat - 1:0. Branka nám evidentně pomohla, přebrali jsme iniciativu a důležité bylo, že se rozehráli hráči Zborník s Nedvědilem. Nebezpečné průniky dvakrát podniknul stoper Muller, jeho druhé sólo bylo excelentní, dostal se až před brankáře Poděbrad a chladnokrevně zakončil na 2:0. Soupeř znovu zahrozil jen nepřesnými střelami a když se po akci Hoznauera s Nedvědilem prosadil Zborník a stejný hráč znovu po centru Nedvědila svým důrazem rozvlnil soupeřovu síť počtvrté, bylo o výsledku rozhodnuto. Ke konci zápasu si sice ještě svou klasickou slabou chvilku vybral náš gólman, 3 body ale zůstaly bezpečně doma.

Branky: 2x Zborník, Müller P., Vrba

Sestava: Fejfar - Zborník, Müller P., Bydlák, Havelka, Hoznauer, Moravec, Němec, Müller Z., Nedvědil, Zajíc

Na střídání: Vrba, Pachl, Marek, Trumpus A., Trumpus T., Stuchlík