Smolné derby pro naše béčko

03.10.2012 20:15

Dlouho očekávané derby nepřineslo, co se týče fotbalovosti, žádné velké galapředstavení. Počáteční oťukávání vyústilo ve 2 zajímavé gólové šance pro domácí hráče, avšak zůstaly nevyužity. Tato fáze utkání nasvědčovala tomu, že hosté si přijeli maximálně pro remízu, domácí byli aktivnější. Ke zvratu však došlo po protiútoku hostů, kdy se blýskl pěknou individuální akcí dobřichovský hráč Hovorka a hosté vedli 1:0. Tak skončil i první poločas utkání. Do druhého poločasu nastoupili domácí s touhou utkání zvrátit, avšak zůstalo jen u touhy, křečovitá snaha domácích k ničemu nevedla. Utkání bylo stále více a více nervóznější z domácí strany, což vyústilo ve dvojité vyloučení pečeckých hráčů Ontla a Bortlíka. Dobřichov přidal druhý gól hráčem Slabým a derby bylo rozhodnuto. Nevyhrál lepší tým, ale vyhrál tým, který více chtěl. Nutno podotknout, že atmosféra byla opravdu parádní a zápas byl vyhecovaný nejen na hřišti, ale i v hledišti. Divákům patří velké poděkování. A my doufejme v lepší odvetu na jaře v Dobřichově. (Martin Milanovič)

Branky: -

Sestava: Hanuš M. - Železný, Peška, Šíma, Ontl - Vlček, Bortlík, Chochola, Janeba - Bureš, Hanuš P.

Na střídání: Nepovím, Holub L., Milanovič