Třetí porážka v řadě

23.05.2013 09:51

"A" mužstvo nezvládlo ani utkání v Jestřábí Lhotě a prohrálo 1:3!

„Nikdy jsem nehodnotil rozhodčí, ale to, co s námi provedl pan Müller z Kutnohorska, nemá obdoby.I někteří domácí fanoušci souhlasili
s tím, že utkání nezvládl. Podlehl nátlaku hlasitých diváků a od deváté minuty, kdy jsme dali na 0:1, nás začal solit. Regulérní druhou branku nám neuznal, sám nevěděl proč. Ve 45. minutě otočil faul v náš neprospěch a soupeř vyrovnal. Navíc nám v první půli uštědřil čtyři žluté karty. Ve druhém poločase ke žlutým kartám přidával i červené. Hned v 52. minutě jsem šli do deseti a v 53. jsme inkasovali na 2:1. V 72. jsme obdrželi na 3:1, přesto to kluci nevzdali a snažili se s výsledkem něco udělat, jenomže v 73. po faulu našeho hráče padla u něho druhá žlutá a následovala červená. Faulovaný hráč domácích našeho fyzicky napadl a dostal okamžitě červenou kartu. S výsledkem nešlo již nic udělat, jenom zápas dohrát. Po zápase dění pokračovalo, kdy činovníci Jestřabí Lhoty v šatně u rozhodčího dohodli, aby vyloučenému hráči napsal dvě žluté karty a pak až červenou a tím mu zmírnili trest, což se stalo. Náš kapitán udělal chybu, že zápis podepsal, ale byl z dění v šatně vystresovaný a chtěl se již jít sprchovat. Ptám se, proč dělat fotbal, když takový arbitr za odměnu rozhoduje utkání. Vím, že se pouštím na tenký led, ale jak dlouho se budeme
k takovému dění na hřišti stavět negativně?," čertil se po utkání trenér Peček František Hovorka.                    zdroj: Kolínský deník

Branky: Mužík

Sestava: Cihlář - Železný, Kysel, Braňka, Ontl - Růžička ml., Modrovič, Mužík, Chochola - Hovorka T., Růžička st.

Na střídání: Hanzelín, Konůpek, Svatuška

Červené karty: Mužík, Braňka