Výhra na penalty

03.11.2013 17:40

Cenné dva body ze hřiště Velkého Oseka si přivezlo "A" mužstvo po výhře 3:2 po penaltovém rozstřelu!

Komentáře trenérů (zdroj Kolínský deník):

„V tomto zápase jsme podali jeden z nejslabších výkonů 'v podzimní části. Bez dvou hráčů základní sestavy jsme dvakrát vedli, ale nedokázali jsme zápas dotáhnou do vítězného konce. Zápas jsme ztratili vlastně dvakrát, když jsme nedokázali udržet vedení těsně před koncem a ani v penaltovém rozstřelu nevyužili mečbol," konstatoval vedoucí Velkého Oseka Jiří Sodoma.

„Utkání jsme nezačali dobře, i když soupeř nastoupil
v deseti a později doplnil jedenáctého hráče, tak nás zhruba osmnáct minut k ničemu nepustil a výsledkem byla branka v 7. minutě. Později jsme hru vyrovnali a v závěru prvního poločasu vyrovnali na 1:1. Druhý poločas jsme začali o mnoho lépe, ovšem bez brankového efektu. A tak se soupeř v 75. minutě ujal opět vedení. My jsme zbraně nesložili, kluci bojovali a sedm minut před koncem nacentroval míč do vápna Braňka a Hanzelín hlavou vyrovnal. Tentokrát jsme v penaltovém rozstřelu byli úspěšnější. Bylo to až na třetí pokus," uvedl trenér Peček František Hovorka.

Branky: Štégl, Hanzelín

Sestava: Cihlář - Braňka, Hovorka J., Kysel, Hovorka P. - Hanzelín, Plaček, Konůpek, Štégl - Chrastný, Růžička

Na střídání: Šteffen, Chudoba

Na pokutové kopy 4:5