Výsledky turnaje MANVER CUP 2013

01.06.2013 22:59

ROZPIS  UTKÁNÍ                    

1.

09:00

A

H1

Pečky : Xaverov

1:0

H3

Bohemians 1905 : Poděbrady

1:3

B

H2

Plzeň : Humpolec

4:1

H4

Úvaly : Náchod

1:4

09:18

C

H1

Sparta : Nusle

1:3

H3

Vlašim : Most

4:0

D

H2

H.Králové : Kralupy

3:3

H4

Velim : Slaný

1:4

 

 

2.

09:36

A

H1

Humpolec : Pečky

0:2

H3

Náchod : Bohemians 1905

2:4

B

H2

Xaverov : Plzeň

4:3

H4

Poděbrady : Úvaly

2:3

09:54

C

H1

Kralupy : Sparta

2:4

H3

Most : Velim

6:1

D

H2

Nusle : H.Králové

3:3

H4

Slaný : Vlašim

4:3

 

 

3.

10:12

A

H1

Pečky : Plzeň

4:2

H3

Bohemians 1905 : Úvaly

4:3

B

H2

Xaverov : Humpolec

5:0

H4

Poděbrady : Náchod

2:4

10:30

C

H1

Sparta : H.Králové

8:1

H3

Velim : Vlašim

1:3

D

H2

Nusle : Kralupy

1:4

H4

Slaný : Most

3:1

 

Skupina A

Pečky

Xaverov

Plzeň

Humpolec

skóre

body

pořadí

Pečky

*

1:0

4:2

2:0

7:2

9

1.

Xaverov

0:1

*

4:3

5:0

9:4

6

2.

Plzeň

2:4

3:4

*

4:1

9:9

3

3.

Humpolec

0:2

0:5

1:4

*

1:11

0

4.

 

 

Skupina B

Bohemians 1905

Poděbrady

Úvaly

Náchod

skóre

body

pořadí

Bohemians 1905

*

1:3

4:3

4:2

9:8

6

1.

Poděbrady

3:1

*

2:3

2:4

7:8

3

4.

Úvaly

3:4

3:2

*

1:4

7:10

3

3.

Náchod

2:4

4:2

4:1

*

10:7

6

2.

 

Skupina C

Sparta

Nusle

Hradec Králové

Kralupy

skóre

body

pořadí

Sparta

*

1:3

8:1

4:2

13:6

6

1.

Nusle

3:1

*

3:3

1:4

7:8

4

3.

Hradec Králové

1:8

3:3

*

3:3

7:14

2

4.

Kralupy

2:4

4:1

3:3

*

9:8

4

2.

 

 

Skupina D

Vlašim

Most

Velim

Slaný

skóre

body

pořadí

Vlašim

*

4:0

3:1

3:4

10:5

6

2.

Most

0:4

*

6:1

1:3

7:8

3

3.

Velim

1:3

1:6

*

1:4

3:13

0

4.

Slaný

4:3

3:1

4:1

*

11:5

9

1.

 

Čtvrtfinále:                 Semifinále:                          

Pečky - Náchod                 3:5                        Náchod - Xaverov       4:1                                            

Bohemians - Xaverov        1:2                         Vlašim - Kralupy         4:0

Sparta - Vlašim                  2:4

Slaný - Kralupy                  3:4 po penaltách

O 3. místo:                   Finále:

Xaverov - Kralupy  0:6                                            Náchod - Vlašim 0:2

Zápasy o 5.-8. místo:

Pečky - Bohemians              3:1          Pečky - Slaný             3:2 po pen.

Sparta - Slaný                      0:1          Bohemians - Sparta    1:3

Zápasy o 9.-16. místo:

Plzeň - Poděbrady     7:1                                  Plzeň - Úvaly                   2:1 na pen.                Plzeň - Hradec         3:7

Humpolec - Úvaly      0:7                                   Nusle - Hradec                5:6 na pen.                Úvaly - Nusle           1:3

Nusle - Velim             1:0                                   Poděbrady - Humpolec    3:2                             Poděbrady - Most   3:8

Hradec - Most            6:1                                   Velim - Most                    1:2                             Humpolec - Velim     3:1

Konečné pořadí

1.

Vlašim

 

2.

Náchod

 

3.

Kralupy 

 

4.

Xaverov

 

5.

Pečky

 

6.

Slaný

 

7.

Sparta

 

8.

Bohemians

 

9.

Hradec Králové

 

10.

Plzeň

 

11.

Nusle

 

12.

Úvaly

 

13.

Most

 

14.

Poděbrady

 

15.

Humpolec

 

16.

Velim

 

Nejlepší střelec: Tomáš Fejgl (FC Hradec Králové)

Nejlepší hráč: Alžběta Němcová (AC Sparta Praha)

Nejlepší brankář: Ondřej Fejfar (AFK Pečky)