Z Kouřimi s prázdnou

26.09.2013 19:30

"A" mužstvo prohrálo utkání v Kouřimi 2:4. Domácí se dostali do vedení 2:0, našim hráčům se ale podařilo vyrovnat. Bohužel ještě do poločasu dvakrát inkasovali a stav 4:2 zůstal až do konce.

Komentáře trenérů (zdroj Kolínský deník)

„Utkání jsme začali smolně a již v jedenácté minutě prohrávali o dva góly. Přitom ta druhá branka padla z ofsajdu. Naštěstí se nám pak podařilo vyrovnat, jenomže třetí gól jsme opět dostali z ofsajdu, což nás rozhodilo a dostali jsme vzápětí čtvrtý gól. V poločase jsme si vše vyříkali, zdravě nabudili a soupeře přehrávali. Vytvořili si i brankové příležitosti, bohužel je neproměnili. Vzhledem k tomu, že
v Kouřimi bylo posvícení, domácí rozhodčího dobře pohostili, což bylo znát hlavně v prvním poločase. Proti dvanácti se špatně hraje," uvedl trenér Peček František Hovorka.

„Protože v minulém kole jsme směrem dopředu byli jaloví, tak jsem od počátku utkání vysunul Martina Snížka na hrot. To se ukázalo jako dobré rozhodnutí, neboť právě po Martinově trestném kopu hned ve 4. minutě skóroval hlavou mladý Keltner. Sám pak Martin Snížek o chvíli později unikl hostující obraně a zvýšil na 2:0. Zápas jsme měli pod kontrolou a byli velmi aktivní, bohužel jsme ale nesmyslně ve dvou případech během deseti minut rozehráli zbrkle aut a trestný kop, tím jsme hostům vyloženě namazali do protiútoku a ti nás potrestali. Naštěstí zanedlouho opět Martin Snížek posunul skóre na naši stranu a v závěru poločasu zvýšil ještě Jirka Snížek. Po změně stran jsme opět neproměnili tentokrát Svobodou penaltu a navíc jsme začali být bez pohybu s mnoha nepřesnými přihrávkami. Hosté nás přitlačili na naši polovinu, ale ke gólovému zakončení se nedostali, a tak naše výhra na těžkém terénu byla zasloužená," uvedl trenér Kouřimi Michal Škopek. „Utkání jsme začali smolně a již v jedenácté minutě prohrávali o dva góly. Přitom ta druhá branka padla z ofsajdu. Naštěstí se nám pak podařilo vyrovnat, jenomže třetí gól jsme opět dostali z ofsajdu, což nás rozhodilo a dostali jsme vzápětí čtvrtý gól. V poločase jsme si vše vyříkali, zdravě nabudili a soupeře přehrávali. Vytvořili si i brankové příležitosti, bohužel je neproměnili. Vzhledem k tomu, že

Branky: Růžička st., Štégl

Sestava: Svatuška - Hanzelín, Braňka, Kysel, Hovorka P. - Mužík, Hovorka J., Konůpek D., Plaček - Štégl, Růžička st.

Na střídání: Modrovič, Materna, Chrastný, Železný, Cihlář