Žáci ztratili nadějné vedení

26.03.2017 17:24

Mladší žáci vedli po prvním poločase nad lídrem tabulky (Union Čelákovice) 2:0. Druhý poločas ale ovládli hosté, kteří nakonec zvítězili 4:2.

Na pečeckém stadionu se představil lídr tabulky z Čelákovic. Favorit byl ale zaskočen tvrdou a bojovnou hrou domácích hráčů. Překvapený soupeř hned v 8. minutě inkasoval po parádní souhře bratrů Středových, kdy mladší z dvojice krásným přízemním pasem vyslal bráchu do jasné gólovky a ten se v tváří tvář brankáři nemýlil. Do poločasu se podařilo ještě jednou hostujícím hráčům uštědřit trest díky rychlému brejku a pohotovému zakončení Olíka v předbrankovém prostoru.

Druhý poločas začal nejhůře jak mohl a hned po dvou minutách se soupeř dostal zpět do zápasu kontaktním gólem. Dvacet minut jsme ale stále drželi senzační vedení. Papírové předpoklady se ale začaly naplňovat deset minut před koncem, kdy soupeř z pokutového kopu vyrovnal. Tři minuty poté jsme dostali poslední ránu v podobě rozdílové branky a unavení domácí borci již neměli fyzické a morální síly na odpověď. V závěru padla ještě pojistka hostů z další odpískané penalty. I přes velkou bojovnost domácích je nutné uznat kvality soupeře a zaslouženě si tak odváží z Peček tři body.

Branky: Středa J., Stuchlík

Sestava: Fejfar - Arazim, Havelka, Krupka, Kozák, Moravec, Müller, Němec, Pošík, Středa J., Vrba, Zajíc, Stuchlík, Středa M.