10. ročník memoriálu Jaroslava Müllera - AKTUÁLNĚ

14.06.2012 21:43

 

V sobotu 23.6.2012 se na fotbalovém hřišti AFK Pečky uskuteční již 10. ročník memoriálu Jaroslava Mullera v malé kopané.

 

Tradiční turnaj se odehraje na 4 travnatých minihřištích ve skupinách systémem podle počtu přihlášených mužstev. Začátek prvních utkání je od 9:00 hodin (prezentace nutná do 8.30 hodin), pro nejúspěšnější mužstva a jednotlivce budou připraveny bohaté ceny. Vítěz turnaje získává putovní pohár, na který bude vylepen štítek s názvem vítězného mužstva. Celá akce je prezentována v Kolínském deníku.

 

Pokud máte zájem se zúčastnit našeho turnaje, stačí se přihlásit telefonicky na č.602327591 nebo 732318033, případně podat svoji přihlášku e-mailem na  info@afkpecky.cz. Při podání přihlášky je třeba nahlásit název týmu a kontaktní osobu. Startovné do turnaje je 1000,-Kč na mužstvo, tj. 10 hráčů (v případě většího počtu se připlácí 100 kč/na dalšího hráče). Startovné v sobě zahrnuje minimálně náklady na přípravu a údržbu hřiště po turnaji, celkový úklid, spotřebu vody a energie, rozhodčí, ceny, pořadatelé, aparaturu, balená voda pro mužstvo.

 

Proč se přihlásit právě do tohoto turnaje ?

Turnaj je tradičně organizován pod hlavičkou „Sportuj s námi“ pro všechny zájemce starší 15-ti let zahrát si fotbálek především pro radost. Účast na tomto turnaji tedy kromě věku a zdravotního stavu není nijak omezena. Pravdou je, že v posledních letech se turnaj hodně zkvalitnil zejména o hráče z vyšších soutěží startujících za některá mužstva, hlavní myšlenkou však stále zůstává „není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“. Celý turnaj doprovází pohodová hudba z repertoáru Jaroslava Hovorky a komentář našeho hlasatele Jindry Meduny. Ani tentokrát to mu nebude jinak, takže se bude určitě na co těšit. Pořadatelé připravují bohaté ceny v podobě uzenářských specialit, piva a sektu. Kromě nejlepších týmů, brankáře a střelce, bude novinkou turnaje ocenění nejsympatičtějšího mužstva a cena fair-play.

 

Umístění z 9.ročníku  :

 

1.KUKAČKY,  2.PAPICAR,  3.HOSTINEC U ČÁMRSE,  4. TJ SOKOL KRAMPOL

 

 

Přihlášená mužstva 10.ročníku memoriálu Jaroslava Müllera:

EKOBET

SCHOLA LUDUS

PAPICAR

DAKON PRAHA

AK VLAJKA

FELIX TEAM

ROMAN TEAM

KUKAČKY

COŇO

AC NEALCO LIBINA

AC LOS FUNĎOS

A-TEAM