14 dní bez výhry. Mužstva AFK chtějí bodovat

08.05.2015 21:37

Dva černé víkendy mají za sebou mužstva AFK. Dočkáme se již bodů?

Sobota 9. května

Dorost bude hostem v Liblici. Po domácím výprasku od Velimi chce naše mužstvo bodovat. Čeká ho ale těžké utkání. V případě výhry se náš tým posune před svého sobotního soupeře. Utkání devátého s desátým začne v 10:15, rozhodčí Nepovím.

Minulý víkend proti 1. týmu tabulky, tento víkend proti 2. týmu aktuální tabulky okresního přeboru. Oslabené "A" mužstvo nastoupí na hřišti Jestřábí Lhoty. Naše mužstvo v minulém kole potrápilo na domácím hřišti Polepy, bohužel ale body nezískalo. V tabulce se už dokonce propadlo na 8. místo. Sobotní utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Leština.

Neděle 10. května

Starší žáci by již rádi bodovali. Na domácím hřišti se o to pokusí proti Jesenici. Naše mužstvo čeká již 4 zápasy na vítězství, v tabulce je na tom o 5 bodů lépe než Jesenice. V bilanci vstřelených branek je zde ale remíza, obě mužstva vstřelila shodně 37 branek. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Šmejkal.

Mladší žáci se představí na hřišti Jestřábí Lhoty, kde se odehraje šlágr kola. Domácí jsou na 2. místě s 45 body, naše mužstvo je s 37 body na 3. místě. Utkání mužstev z TOP3 začne ve 12:15, rozhodčí Divíšek.

Situace "B" mužstva už je kritická. V neděli si naše mužstvo musí připsat plný počet bodů. Na domácím hřišti přivítá poslední mužstvo soutěže - Kořenice. Hosté si připsali za 20 zápasů pouze 4 body. Naše mužstvo je v tabulce třetí od konce, na svého prvního soupeře před sebou ztrácí aktuálně 5 bodů. Na podzim zvítězilo AFK v Kořenicích jednoznačně 9:3. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Baroch Vl.

Přípravky

Pondělí 11. května

St. přípravka A - FK Kolín A od 17:00

Středa 13. května

J. Lhota - St. přípravka "B" od 17:00

Ml. přípravka - Týnec n/L od 17:00

Minulý víkend

Sobota 2. května

Ml. žáci - Velký Osek 5:1

Liblice "B" - "B" 7:2

Neděle 3. května

U. Janovice - St. žáci 3:0

Dorost - Velim 2:8

"A" - Polepy 3:4