360 bez inkasovaného gólu. Áčko chce prodloužit sérii.

17.04.2015 11:31

Většina mistrovských zápasů se odehraje v sobotu. V neděli je na programu pouze dorost.

Sobota 18. dubna

Mladší žáky čeká během sobotního dopoledne dvojutkání. Od 10 hodin proti Radimi a od 11:30 proti Třebovli. Obě utkání se odehrají na našem stadionu, tak přijďte naše hráče podpořit. Rozhodčí Veselý.

Starším žákům se výsledkově nedaří. To se potvrdilo minulý víkend, když mužstvo trenéra Urminského pouze remízovalo s předposledními Radošovicemi 1:1. V sobotu míří na horkou půdu Českého Brodu. Na podzim si ve vzájemném souboji připsalo plný počet bodů naše mužstvo, díky výhře 2:1. Vyrovnané utkání se očekává i tentokrát. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Bekešský.

"B" mužstvo bude hostem v Tuklatech. Tabulka III. třídy je neskutečně vyrovnaná. Naše mužstvo je na 12. místě, ale například na 6. místo ztrácí pouhé 4 body. V boji o záchranu se bude počítat každý bod. Tuklaty mají před naším týmem náskok 3 bodů. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Baroch Vl.

Na domácím stadionu se představí "A" mužstvo, které drží sérii čtyř utkání v řadě bez inkasovaného gólu. Tuto sérii bude chtít jistě potvrdit proti Bečvárům. Ale především bude důležitější zisk tří bodů. V minulém kole naše mužstvo ztratilo na hřišti posledního. Zisk jednoho bodu z Dobrého Pole je málo. I hosté budou mít o motivaci postaráno, v aktuální tabulce jsou na hranici sestupových pozic. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Pluhař.

Neděle 19. dubna

V neděli se odehraje pouze jedno utkání. Pro naše dorostence to bude další klíčové utkání. Do Peček přijede Litol. Hosté jsou v tabulce na 11. místě a na naše mužstvo, které je na 10. místě, ztrácí pouhé 4 body. Navíc má Litol jedno utkání k dobru. Dorostenci AFK ale zažívají skvělý vstup do jarní části, posuďte sami:

Sezóna 2014/2015

Podzim 2014: 13 zápasů => 9 bodů

Jaro 2015: 4 zápasy => 12 bodů

Důležité bude potvrdit senzační výhru z Čelákovic, kde naše mužstvo (v oslabené sestavě) zvítězilo 5:4. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Procházka.

Přípravky

Úterý 21. dubna

St. přípravka "A" - St. přípravka "B" od 17:00

Středa 15. dubna

FK Kolín "B" - Ml. přípravka od 17:00

Minulý víkend

Sobota 11. dubna

Býchory - Ml. žáci 4:13

Dobré Pole - "A" 0:0, 4:3 na pen.

Neděle 12. dubna

St. žáci - Radošovice 1:1

Čelákovice - Dorost 4:5

"B" - Rostoklaty 3:0