3x 4:1

14.04.2016 13:41

Minulý víkend nebodovalo pouze "B" mužstvo. Hned 3 mužstva zvítězila shodně 4:1!

Sobota 16. dubna

Víkend zahájí starší žáci na hřišti Vrd. Díky výhře v minulém kole se naše mužstvo dostalo do čela tabulky. Má ale odehráno o jedno utkání více, než druhá Jesenice. Nováčkovi soutěže aktuálně patří 6. místo, s bilancí 6 výher a 6 proher. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Koleček.

"A" mužstvo čeká těžké utkání na hřišti Jestřábí Lhoty. V minulém kole si naše mužstvo připsalo první jarní body. Ve dvou jarních venkovních zápasech ale ještě nebodovalo. Uvidíme, zda se to změní na hřišti 5. týmu tabulky, který na jaře vyhrál prozatím všechny zápasy. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Lerch.

Neděle 17. dubna

Dorost se představí na domácím hřišti a soupeřem budou Vrdy. Naše mužstvo prozatím zažívá skvělý vstup do sezóny, 3 zápasy -> 7 bodů. Hosté přijedou na stadion AFK napravit poslední zaváhání z minulého kola, když doma nestačili na Jirny a prohráli 0:3. Začátek utkání je již tradičně v 10:15, rozhodčí Kratochvíl.

"B" mužstvo v minulém kole nezvládlo derby v Radimi. Tento víkend je na programu další derby. Na stadion AFK přijedou Cerhenice. Hostům začátek jarní části příliš nevyšel, když ve třech zápasech získali pouhé 3 body. Stále se ale drží na 3. místě aktuální tabulky. Poslední 3 vzájemná utkání pokaždé zvládlo lépe mužstvo Cerhenic. Nedělní utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Podnecký.

Minulý víkend

Sobota 9. dubna

Městec Králové - Dorost 1:4

Ml. přípravka - Radim 6:9

"A" - Zásmuky 4:1

Neděle 10. dubna

St. žáci - Nespeky 4:1

Radim "B" - "B" 4:2