4 góly doma. I tak bez bodu!

03.06.2018 19:25

Starší žáci doma nestačili na FC Mělník, prohráli 4:6.

Souboj s kvalitním soupeřem z Mělníka byl zajímavý jak předvedenou hrou tak i výsledkem. Hosté byli v první půli lepší a zaslouženě se dostali do vedení po naší nedůrazné hře v pokutovém území. Ve dvacáté minutě bylo pro nás ještě hůře, hosté zaslouženě odskočili na rozdíl dvou branek. Naštěstí se nám podařilo hned za minutu vstřelit kontaktní gól po souhře Zborníka a k tyči zakončujícího Nedvědila. I když soupeř celkově působil fotbalovějším dojmem, naši hráči dokázali předvést pár pěkných akcí. Druhý poločas nás nezastihnul v dobré formě, hosté toho dokázali využít a brzy navýšili své vedení na 4:1. Ve 40. minutě dokázal Zborník po individuální akci snížit a my tak dostali šanci vrhnout více sil do útoku. K tomu jsme využili posunutí Patrika Mullera do útoku. V této fázi zápasu jsme dokázali soupeře zatlačit na jeho polovinu a být lepším týmem. Bohužel naše velké šance Mullera a Zborníka zůstaly nevyužity a naopak soupeř trestal do naší rozhozené obrany další brankou. Na tu dokázal odpovědět znovu Zborník a znovu našim hráčům nalil novou chuť do hry (3 : 5). Naše otevřená hra bohužel ale znovu vedla k inkasovené brance v naší síti. V 62. minutě ještě snížil pěknou střelou Nedvědil a znovu vykřesal naší naději. I když zbytek zápasu byl v naší režii, naše velké příležitosti zůstaly nevyužity. V největší z nich evidentně hodně unavený Muller (odehrál k naší nelibosti den před zápasem celé utkání za dorost) nedokázal zblízka prostřelit gólmana, v druhé stoprocentní šanci zaváhal benjamínek Pošík, který přestřelil odkrytou bránu.

Branky: 2x Zborník, 2x Nedvědil

Sestava: Trumpus T. - Trumpus A., Müller P., Havelka, Němec, Nedvědil, Vrba, Zborník, Moravec, Majer, Müller Z.

Na střídání: Hoznauer, Pošík, Stuchlík, Marek