Áčko čeká nejtěžší soupeř

09.10.2015 08:10

Blíží se nám další fotbalový víkend. Na stadionu AFK se budou hrát 3 zápasy!

Sobota 10. října

Jako první se na domácím hřišti představí mladší žáci. Do Peček přijede Ratboř. Čeká nás důležité utkání s ohledem na postavení v tabulce. Naše mužstvo se drží na čele tabulky. Jejich sobotní soupeř je na 3. místě s pouhou tříbodovou ztrátou na naše mužstvo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Peška.

Těžké utkání čeká "A" mužstvo, které na domácím hřišti přivítá Český Brod "B". Lídr tabulky, který ještě neztratil ani bod a svým soupeřům nastřílel v sedmi zápasech 45 branek! Naše mužstvo chce svého soupeře překvapit. Z minulého kola ale sčítá ztráty v sestavě. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Černý.

Neděle 11. října

Starší žáci opustili čelo tabulky a propadli se na 2. místo. Na 3 body čekají dvě kola. Připsat si je budou chtít v dalším domácím utkání. Soupeřem budou Radošovice. Dle postavení v tabulce je favoritem utkání jednoznačně naše mužstvo. Hosté získali v pěti zápasech pouhých 6 bodů a patří jim 9. místo. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Hron.

Proti Českému Brodu bude chtít překvapit i dorost. Naše mužstvo se díky výhře z minulého kola posunulo na 9. místo. Na hřišti nedělního soupeře bude ale hodně těžké bodovat. Domácím patří 1. místo bez ztráty jediného bodu. Na domácím hřišti navíc své soupeře doslova drtí (4 zápasy -> 4 výhry -> skóre 27:2). Uvidíme, jak dopadne naše mužstvo... Utkání začne v 10:15, rozhodčí Šmejkal.

Víkend zakončí "B" mužstvo, které zajíždí na hřiště Liblice "B". Naše mužstvo se veze na vítězné vlně, z posledních třech kol si připsalo plný počet devíti bodů. Za to domácí mužstvo čeká na body již dvě kola. V neděli půjde o utkání sousedů v tabulce. Obě mužstva mají téměř shodnou bilanci. Liblice "B" je aktuálně na 7. místě (9 bodů, skóre 15:14), naše mužstvo je na 8. místě (9 bodů, skóre 15:16). Prodlouží "B" mužstvo vítěznou sérii? Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Pluhař.

Minulý víkend

Sobota 3. října

Radim - Ml. žáci 1:11

Kutná Hora - St. žáci 1:1

Neděle 4. října

Dorost - Kouřim 3:2

Ratboř - "A" 5:4

"B" - Ždánice 3:1