Áčko čeká utkání podzimu

02.10.2014 16:18

První říjnový víkend je tady. V něm se můžeme všichni společně těšit na utkání Polepy - AFK Pečky "A"!

Sobota 4. října

Mladší žáky čeká utkání ve Velkém Oseku. Po sérii výher přišla v minulém kole první bodová ztráta. Očekává se vyrovnané utkání, doufáme v zisk tří bodů. Utkání začne ve 14:15, rozhodčí Zikmunda.

Utkání podzimu a jednoznačný šlágr 7. kola okresního přeboru. "A" mužstvo zajíždí na hřiště favorita soutěže. Mužstvo Polep má v letošní sezóně ty nejvyšší cíle a to je postup do krajské soutěže. Půjde o zápas sousedů v tabulce. Naše mužstvo si v minulém kole připsalo čtvrtou výhru v řadě. V tabulce je na 3. místě. Polepy jsou na 2. místě, mají ale ještě jeden zápas k dobru. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Pluhař.

Neděle 5. října

Starší žáci se po volném víkendu představí opět na domácím hřišti. Soupeřem budou Uhlířské Janovice. V tabulce je naše mužstvo na 2. místě se čtyřbodovou ztrátou na čelo tabulky. Hosté jsou na 5. místě, na naše mužstvo ztrácí ale pouze jeden bod. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Hlavnička R.

Na hřišti rivala nastoupí dorostenci. Ve Velimi je čeká těžké utkání. Našim dorostencům se venku prozatím vůbec nedaří. Body ze hřišť soupeřů chybí v tabulce, ve které jsou naši hráči až na 12. místě. Mužstvo Velimi čeká třetí domácí utkání v sezóně, v předchozích dvou zápasech získalo plný počet šesti bodů. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Baroch.

Víkend zakončí na domácím hřišti "B" mužstvo, které přivítá Liblici "B". Hosté jsou v letošní sezóně nováčkem této soutěže. Prozatím si vedou velmi dobře. V šesti zápasech získali 12 bodů. Body sbírají ale pouze na domácím hřišti, venku ještě nebodovali. Naše mužstvo chce napravit porážku z minulého kola a připsat si do tabulky první domácí výhru za 3 body. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Navrátil.

Přípravky

Pondělí 6. října od 17 hodin: Velký Osek - Starší přípravka "B"

Úterý 7. října od 17 hodin: Starší přípravka "A" - Velim

Středa 8. října od 17 hodin: Mladší přípravka - Libodřice

Minulý víkend

Velim "B" - "B" 5:1

Dorost - Jestřábí Lhota 3:3

"A" - Radim "B" 5:0

Mladší žáci - Č. Brod 1:1