Áčko chce napravit debakl z Polep

10.10.2014 14:25

O tomto víkendu se na domácím hřišti představí mladší žáci, "A" mužstvo a dorost.

Sobota 11. října:

Víkend zahájí na domácím hřišti mladší žáci, kteří přivítají Jestřábí Lhotu. Narazí na sebe aktuálně dva nejlepší týmy tabulky. Boj o čelo tabulky začne v 10 hodin, rozhodčí Peška.

K dalšímu klíčovému utkání zajíždí starší žáci, kteří budou hostem na hřišti 7. týmu tabulky v Jesenici. Naši hráči budou jistě chtít napravit porážku z minulého kola. V aktuální tabulce jim patří 6. místo s tříbodovým náskokem před svým sobotním soupeřem. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Tobiška.

Sobotu zakončí na domácím hřišti "A" mužstvo. Po kruté porážce v Polepech bude chtít jistě naplno bodovat. Proti ale bude stát nepříjemný soupeř. Jestřábí Lhota je v tabulce sice až na 8. místě, ale s naším mužstvem hraje pokaždé vyrovnanou partii. Před třemi týdny sahala v Polepech na body, prohrála pouze o gól (0:1). Naše mužstvo si i přes porážku z minulého kola udrželo 3. místo v tabulce. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Humpolák.

Neděle 12. října

Na domácím hřišti ještě neprohráli, venku ale ještě nebodovali. Dorostenci doma podávají dobré výkony, to budou chtít potvrdit i v dopoledním utkání proti Liblici. V tabulce je na tom lépe soupeř. Naše mužstvo, které prozatím získalo 5 bodů (všechny body z domácích zápasů), je na 12. místě s čtyřbodovou ztrátou na svého nedělního soupeře. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Bude doplněno.

"B" mužstvo má po 7 kolech na kontě pouze jednu výhru za 3 body! Zbylých 5 bodů posbíralo v pokutových rozstřelech. Jedinou výhru za 3 body si připsalo na hřišti soupeře (v Tuchorazi 9:1). V Kořenicích bude mužstvo bojovat o druhý tříbodový zisk v sezóně. Šance je veliká. Nováček soutěže je prozatím se třemi body na předposledním místě a jen díky lepšímu skóre není na úplném dně. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Netáhlík.

Přípravky

Pondělí 13. října od 17 hodin: FK Kolín "A" - Starší přípravka "A"

Středa 15. října od 17 hodin: Starší přípravka "B" - Jestřábí Lhota

Středa 15. října od 17 hodin: Bělušice - Mladší přípravka

Minulý víkend

Polepy - "A" 6:1

"B" - Liblice "B" 2:1 po pen.

Velim - Dorost 3:1

St. žáci - U. Janovice 0:5

Velký Osek - Ml. žáci 1:5