Áčko jede poprvé ven, jak se bude mužstvu dařit?

03.09.2015 11:52

První zářijový víkend je tady. Sezóna 2015/2016 pokračuje dalšími zápasy.

Sobota 5. září

Na stadionu AFK se bude konat Svatuška cup, turnaj přípravek. Začátek turnaje bude v 9 hodin.

Neděle 6. září

Starší žáci vstoupili do sezóny skvěle. Po domácí demolici Uhlířských Janovic zvítězili i v Českém Brodě. Tentokrát míří na hřiště Nespek. Utkání se mělo původně odehrát na našem stadionu, z důvodu konání turnaje přípravek se mužstva dohodla na změně termínu a hřiště. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Březnovský.

Dorost se představí poprvé v této sezóně na domácím hřišti. Do Peček přijede Městec Králové. Naše mužstvo je prozatím bez bodu, hosté mají na svém kontě 3 body, když v prvním kole zvítězili na hřišti Tupadel vysoko 9:1. Nedělní utkání začne v 10:15, rozhodčí Kinčl.

"A" mužstvo čeká první utkání na hřišti soupeře. V úvodních dvou zápasech na domácím hřišti získalo plný počet šesti bodů, navíc vstřelilo 16 branek! Vítěznou sérii bude chtít protáhnout v Zásmukách. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vlk.

Víkend zakončí na domácím hřišti "B" mužstvo, které v derby přivítá Radim "B". Pro naše mužstvo to bude domácí premiéra v nové sezóně. Z prvních dvou kol naše mužstvo body nezískalo. To Radim si připsala první body v minulém kole, když doma porazila Kozojedy 4:3. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Podnecký.

Minulý víkend

Sobota 29. srpna

Č. Brod - St. žáci 2:4

Dobré Pole - "B" 3:2

 

Neděle 30. srpna

Č. Pečky - Dorost 2:1

"A" - Jevany 7:2