Áčko nadělovalo, dorost daroval

11.09.2013 20:17

Víkend plný zajímavých událostí je za námi. "A" mužstvo ovládlo derby, "B" mužstvo si vyzkoušelo nové pravidlo.

Pátek 13. září

Fotbalový víkend začne již v pátek. Mladší žáci přivítají na domácím hřišti v předehrávce Plaňany. V prvním utkání sezóny si tým Pala Urminského s chutí zastřílel, Plaňany na začátek inkasovaly 13 branek v Kouřimi. Uvidíme, pro který tým bude pátek třináctého osudný. Utkání začne v 17 hodin.

Sobota 14. září

Napodobit výsledek z derby. To si jistě přeje celé "A" mužstvo, které přivítá na domácím hřišti FK Kolín "B". Hosté se po ostudě z 1. kola zvedli a v tabulce jsou na 5. místě. Naše mužstvo je aktuálně na 3. místě, má ale stejně bodů, jako jeho sobotní soupeř. Hosté nastupují do zápasů především s hráči z dorostu U19, v minulém kole ale nastoupil v útoku i bývalý ligový hráč Lukáš Hartig. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Stupka.

Neděle 15. září

Získat první výhru v sezóně. S tímto úkolem nastoupí dorostenci do dopoledního utkání s Bezno-Sovinky. Mužstvo trenéra Vrby má na kontě zatím jeden bod, jejich nedělní soupeř má body 3. Zápas začne v 10:15, rozhodčí Nepovím.

Minulý víkend bylo k vidění nové pravidlo. "B" mužstvo remízovalo po 90 minutách s Novou Vsí 2:2. Po závěrečném hvizdu se kopaly pokutové kopy, které naše mužstvo zvládlo lépe a připsalo si do tabulky první 2 body. Nedělní soupeř, Zásmuky "B", nemá na kontě ještě ani jeden bod. Snad se naše mužstvo po první výhře zvedne a připíše si do tabulky další body. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Sedláček.

Přípravky

Pondělí 16. září: U10-U11 - Český Brod od 17 hodin,  U7-U9 "A" - Český Brod od 17 hodin

Středa 18. září: FK Kolín "B" - U7-U9 "B" od 17 hodin

Čtvrtek 19. září: U7-U9 "B" - J. Lhota od 17 hodin,  U7-U9 "A" - FK Kolín "B" od 17 hodin

Minulý víkend

Radim "B" - "A" 2:6

"B" - Nová Ves 3:2 po pen.

Čelákovice - Dorost 8:2

Mladší žáci - Český Brod 11:3