Áčko proti poslednímu, béčko proti prvnímu

09.05.2014 14:53

O tomto fotbalovém víkendu se na domácím hřišti představí pouze mladší žáci a "B" mužstvo.

Sobota 10. května

Dorost čeká utkání v Benátkách nad Jizerou. Svého soupeře na jaře dokázalo AFK porazit poměrem 5:2. O tomto víkendu by bylo rádo naše mužstvo za jakýkoliv bodový zisk. Domácí mají aktuálně před naším mužstvem náskok 6 bodů. Zápas začne v 10:15, rozhodčí Vlk Miroslav.

"A" mužstvo nastoupí na hřišti poslední Volárny. Cíl je jasný: navázat na výhru proti Třebovli a odvézt si ze hřiště outsidera všechny body. Na podzim si Volárna odvezla ze hřiště AFK 12 inkasovaných branek. Ta prozatím nasbírala pouhé 4 body se skórem 9:81! Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Dvořák.

Neděle 11. května

Mladší žáci pokračují ve spanilé jízdě. Po výhře v Jestřábí Lhotě se představí opět na domácím hřišti, čeká je navíc derby s Radimí. V utkání by měli naši hráči potvrdit roli favorita a připsat si do tabulky další 3 body. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Suchý.

Třetí utkání během 7 dnů čeká "B" mužstvo. Do Peček přijede lídr tabulky III. třídy - Jevany. Naše mužstvo se díky vítězství ve čtvrteční dohrávce posunulo už na 8. místo. Hosté ve dvaceti zápasech získali 53 bodů. Na podzim si poradili s naším mužstvem poměrem 1:5. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Suchý.

Přípravky

Mladší přípravka "B" se střetne s mladší přípravkou "A" (pondělí 12. května od 17 hodin), starší přípravka hraje v Jestřábí Lhotě (středa 14. května od 17 hodin).

Minulý víkend

"A" - Třebovle 4:0

Plaňany - "B" 3:2

Dorost - Litol 3:3

J. Lhota - Žáci 1:7

"B" - Tuklaty 4:2