Áčko se letos představí naposledy doma

06.11.2015 10:30

Konec podzimní části se blíží. Je zde předposlední fotbalový víkend v roce 2015!

Sobota 7. listopadu

Dorostence čeká utkání na hřišti Sázavy. V minulém kole naše mužstvo doma ztratilo utkání s Jestřábí Lhotou. Toto zaváhání bude chtít napravit na hřišti soupeře, který je na tom o 4 body lépe, než naše mužstvo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Mucha.

"B" mužstvo zajíždí do Velimi, kde se střetne s místním "B" týmem. Naše mužstvo nečeká nic snadného. Domácí mužstvo sice doma v posledních dvou zápasech nebodovalo (Dobré Pole 1:2, Bečváry 1:4), ale v minulém kole si s chutí zastřílelo v Kozojedech. Naše mužstvo má za sebou dvě úspěšná derby proti Dobřichovu a Velkým Chvalovicím. Sobotní utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Podnecký.

Neděle 8. listopadu

V neděli je na programu pouze jedno utkání. Poslední domácí utkání v tomto kalendářním roce čeká "A" mužstvo. Na stadion AFK přijedou Konárovice. Hosté se díky výhře z minulého kola odpoutali z posledního místa. Aktuálně jsou se ziskem 9 bodů na 13. místě. Naše mužstvo je s 19 body na 4. místě. Favoritem utkání bude naše mužstvo, které se bude chtít rozloučit s domácími fanoušky vítězstvím. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Baroch.

Minulý víkend

Sobota 31. října

Ml. žáci - V. Osek 1:1

Krakovany - "A" 2:4

Neděle 1. listopadu

Dorost - J. Lhota 3:4

"B" - V. Chvalovice 3:2