Áčko se může posunout do první poloviny tabulky

23.05.2014 11:42

Minulý víkend vyhořelo "B" mužstvo v derby, žáci poprvé nebodovali za 3 body, "A" mužstvo si připsalo další důležité body a dorost doplatil na špatnou koncovku.

Sobota 24. května

Dorostenci se představí v Městci Králové. Po domácí porážce s Jestřábí Lhotou sice naši hráči zůstali na 11. místě, ale jejich přemožitelé z minulého kola se na ně dotáhli bodově. V sobotním utkání bude favoritem domácí mužstvo, které je na 4. místě a na podzim dokázalo na hřišti AFK zvítězit 2:1. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Hurych.

Na domácím hřišti se představí "B" mužstvo. Po výprasku v derby je na řadě 2. tým tabulky - Dobré Pole. Hosté budou muset na našem hřišti vyhrát, aby si ještě udrželi alespoň teoretickou šanci na celkové vítězství v soutěži. Jenže jejich šance jsou již opravdu malé. Naše mužstvo musí napravit špatný výkon z minulého utkání v Dobřichově. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Burda.

Neděle 25. května

První bodovou ztrátu v soutěži budou chtít mladší žáci jistě napravit v domácím utkání s Kouřimí. V utkání budou jasným favoritem, jako lídr tabulky přivítají 7. tým tabulky, který prozatím získal pouhých 9 bodů. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Neobsazeno

Utkání sousedů v tabulce zakončí tento víkend. "A" mužstvo se představí v Nučicích. Domácí tým je na 7. místě s 36 body, naše mužstvo je na 8. místě s 35 body! V případě tříbodové výhry se tak naši hráči mohou posunout do první poloviny tabulky. Tím tak odskočit bodově soupeřům v tabulce pod nimi a i nadále držet krok s týmy z první poloviny tabulky. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Humpolák.

Přípravky

Starší přípravka hraje v pondělí 26. května od 17 hodin v Zásmukách. Ve stejný čas nastoupí mladší přípravka "B" na domácím hřišti proti FK Kolín "A". Ve středu 28. května hraje mladší přípravka "A" ve Velkém Oseku.

Minulý víkend

"A" - Konárovice 5:1

Dobřichov - "B" 4:1

Dorost - J. Lhota 0:2

Kutná Hora - Mladší žáci 3:3

Anketa

Dokáže "A" mužstvo v Nučících zvítězit a posunout se tak do první poloviny tabulky?

Celkový počet hlasů: 16