Áčko se představí poprvé doma. Zaboduje?

07.04.2016 10:59

Minulý víkend byl pro naše mužstva úspěšný, pouze "A" mužstvo nebodovalo.

Sobota 9. dubna

Víkend zahájí dorost v Městci Králové. Naše mužstvo vstoupilo do jarní části sezóny velmi dobře, ze dvou zápasů má na kontě 4 body. Nyní je na programu první utkání na hřišti soupeře. Městec je aktuálně na předposledním místě se ziskem 7 bodů. Naše mužstvo by tak mohlo navázat na domácí dvojutkání. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Šafránek.

Sezónu zahajuje mladší přípravka. V předehrávce vyzve na domácím hřišti Radim. Začátek utkání ve 14 hodin.

Poprvé se v tomto kalendářním roce představí na domácím hřišti i "A" mužstvo, které čeká na první jarní body. Po porážkách v Nučicích a Jevanech přivítá Zásmuky. Hosté budou chtít napravit porážku z minulého kola, když doma prohráli 0:3 s Velkým Osekem. Podzimní vzájemné utkání rozhodovaly pokutové kopy, úspěšnější v nich byly Zásmuky. Sobotní utkání začne v 16:30, rozhodčí Hlavička.

Neděle 10. dubna

Starší žáci jsou na vítězné vlně a stále se drží v těsném kontaktu s lídrem tabulky. V neděli je ale na programu těžké utkání. Na stadion AFK přijedou Nespeky, které jsou aktuálně na 3. místě. Obě mužstva na jaře ještě neprohrála. Naše mužstvo se v případě výhry může posunout do čela tabulky, jelikož lídr tabulky z Jesenice má v tomto kole volno. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Kocourek.

Víkend zakončí derby rezerv. "B" mužstvo míří do Radimi, kde chce navázat na překvapující výhru z minulého kola, když porazilo adepta na postup Dobré Pole 2:1. Zatímco naše mužstvo má na jaře prozatím plný počet 6 bodů, Radim na svoje první jarní body čeká. Kdo ovládne derby? Utkání začne v 16:30, rozhodčí Vlk.

Sobota 2. dubna

St. žáci - Č. Brod 5:1

Jevany - "A" 3:0

Neděle 3. dubna

Dorost - Č. Pečky 2:1

"B" - Dobré Pole 2:1