Na AFK čekají těžcí soupeři

06.10.2016 08:37

Je zde další pozvánka na víkend. Naše mužstva čekají těžká utkání.

Sobota 8. října

"A" mužstvo se vydá do Krakovan. Naše mužstvo se výsledkově zvedlo, v posledních třech zápasech získalo 8 bodů. V Krakovanech se ale postaví těžkému a nepříjemnému soupeři. Půjde o páté vzájemné utkání z posledních třech sezón. Prozatím je bilance vyrovnaná: 2x výhra AFK, 2x výhra Krakovan (jedna výhra kontumačně). V minulé sezóně obě utkání zvládlo lépe naše mužstvo. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Kumstát.

Neděle 9. října

Šlágr kola čeká dorost. Ve Vrdech na sebe narazí dva suverénní týmy. Aktuálně je v čele tabulky mužstvo domácích, které ale má odehráno o 2 utkání více. Ze 7 zápasů má plný počet 21 bodů a skóre 41:3. Naše mužstvo má odehráno 5 utkání, ve kterých nasbíralo také plný bodový zisk, tedy bodů 15 a skóre 35:2. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Zoufalý.

Žáky čeká na domácím hřišti derby s FK Kolín!

První nastoupí starší žáci. Našemu mužstvu se na domácím hřišti prozatím moc nedaří (3 zápasy -> 1 bod). Navíc se postaví aktuálnímu lídrovi tabulky. Kolín získal v 8 zápasech 17 bodů a díky lepšímu skóre je v tabulce před Vlašimí na 1. místě. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kvasnička.

Mladší žáci prozatím překvapují svými výkony. Po 8 kolech jsou se 13 body na 8. místě tabulky. V případě výhry v nedělním utkání mohou svého soupeře v tabulce přeskočit. Aktuálně má Kolín o 2 body více. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Kvasnička.

Na domácím hřišti zakončí víkend "B" mužstvo. Do Peček přijede Český Brod "C". Loňský účastník 4. třídy letos nakoukl do 3. třídy a prozatím se mu také moc nedaří. Zisk 5 bodů stačí pouze na 12. místo. Naše mužstvo na tom ale není o moc lépe. Má jen o bod více a se 6 body se drží na 9. místě. V neděli odpoledne se tedy bude hrát o důležité body. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Dvořák.

Minulý víkend

Středa 28. září

St. žáci - Brandýs-Boleslav 2:2

Ml. žáci - Brandýs-Boleslav 5:2

Dorost - Úvaly 5:0

Sobota 1. října

"A" - Břežany 4:0

Neděle 2. října

Kunice - St. žáci 2:7

Dorost - Jirny zrušeno

Kunice - Ml. žáci 2:2

Liblice "B" - "B" 6:3