AFK chce napravit černý víkend. Proti ale budou těžcí soupeři!

29.04.2015 16:08

Minulý víkend nebodovalo ani jedno mužstvo AFK. Dorostence čeká dlouholetý rival. "A" mužstvo vyzve lídra soutěže.

Sobota 2. května

Mladší žáci přivítají na domácím stadionu Velký Osek. V minulém kole naše mužstvo prohrálo na hřišti lídra tabulky v Českém Brodě těsně 2:3. V sobotu hostí souseda v tabulce. Utkání čtvrtého s pátým začne v 10 hodin, rozhodčí Pikner.

O další důležité body bude bojovat "B" mužstvo, které bude hostem v Liblici. Domácí "B" tým má před naším týmem náskok 6 bodů. Situace našeho mužstva není dobrá. 12. místo a ztráta 5 bodů na 10. a 11. místo. Sobotní utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Pikner.

Neděle 3. května

Starší žáci se představí v Uhlířských Janovicích, kde na sebe narazí 5. a 6. tým tabulky. Naše mužstvo mělo minulý víkend volno, Snad nabralo dostatek sil, aby napravilo podzimní domácí porážku 0:5 s tímto soupeřem. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Pospíšil.

Dorost přivítá na domácím hřišti úhlavního rivala - FC Velim. V minulém kole si naše mužstvo připsalo první jarní porážku, Velim doma překvapivě prohrála s Lysou nad Labem. Oba týmy si tak budou chtít spravit chuť. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Holý.

To nejlepší na závěr. "A" mužstvo přivítá na domácím hřišti téměř jistého vítěze okresního přeboru - TJ Polepy. Zkušený soupeř ztratil v 19. mistrovských zápasech pouze 4 body. Další zajímavé číslo je na kontě vstřelených branek: 109. V průměru vstřílí mužstvo Polep více než 5 branek na jedno utkání. Naše mužstvo v minulém kole nezvládlo derby. V neděli zkusí překvapit favorita. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Nehasil.

Přípravky

Neděle 3. května

Libodřice - Ml. přípravka od 15:30

Pondělí 4. května

Velim - St. přípravka "A" od 17:00

Středa 6. května

St. přípravka "B" - Velký Osek od 17:00

Minulý víkend

Sobota 25. dubna

"B" - Velim "B" 0:5

Neděle 26. dubna

J. Lhota - Dorost 4:3

Č. Brod - Ml. žáci 3:2

Radim "B" - "A" 3:1