Ani jedno mužstvo neprohrálo! Potvrdí to o svátku práce?

30.04.2013 08:48

Poslední dubnový víkend je za námi a fanoušky AFK určitě potěšil!

Víkend zahájili mladší žáci, kteří si bez větších problémů poradili s Radimí - 0:6!

Odpoledne nastoupilo na stadionu AFK naše "A" mužstvo. To i nadále pokračuje ve spanilé jízdě, tentokrát na AFK nestačily Tři Dvory. Brankou z poslední minuty zvítězilo naše mužstvo 2:1!

Ve stejný čas se odehrálo derby Dobřichova proti našemu "B" mužstvu. Domácí vedli v utkání už 2:0, ale naši hráči se nedali a utkání dokázali vyrovnat. Derby vítěze tedy nenašlo - 2:2

V neděli dopoledne nastoupil na domácím hřišti dorost proti Tupadlům. Naši dorostenci byli v utkání jasně lepší a to se projevilo i na výsledku - 4:0!

středa 1. května:

Netradičně ve středu se odehrají dohrávky prvních jarních kol. O státním svátku se na stadionu AFK představí "A" mužstvo a dorost, "B" mužstvo zajíždí na hřiště soupeře.

Jako první odehraje svojí dohrávku dorost. Ve vyrovnané tabulce přivítá AFK, jako 4. tým tabulky, 8. tým tabulky - Sázavu. Obě mužstva od sebe dělí 3 body, hosté ale mají k dobru 2 zápasy.  Na podzim AFK prohrálo na hřišti Sázavy 0:5, a tak jí má co vracet. Utkání začne tradičně v 10.15 hod; rozhodčí Zdeněk.

Kdo by o zimní přestávce řekl, že "A" mužstvo bude mít z prvních 5 jarních zápasů 15 bodů?! A kdo by k tomu ještě dodal, že bude i nejlépe střílejícím mužstvem celé soutěže?! Je to tak, našemu Áčku se daří a svojí formu bude chtít potvrdit v domácím utkání s Konárovicema. Aktuálně je naše mužstvo na 5. místě, ale na 1. místo ztrácí pouhé 3 body! Utkání začne v 17 hod; rozhodčí: OFS Nymburk.

7 bodů z posledních 3 zápasů, to je bilance našeho "B" mužstva, kterou bude chtít jistě vylepšit na hřišti Kozojed! Díky této minisérii se Béčko vyhouplo v tabulce na 6. místo, ale středeční soupeř ztrácí na naše mužstvo z 9. místa pouhý 1 bod. Utkání začne v 17 hod; rozhodčí: Humpolák.