Béčko bude bojovat o třetí výhru v řadě

02.10.2015 13:22

Je zde první říjnový víkend. Na stadionu AFK se bude tentokrát hrát až v neděli.

Sobota 3. října

V roli jasného favorita nastoupí mladší žáci v Radimi. Naše mužstvo je prozatím střelecky velice aktivní (4 zápasy => 57 branek). Díky tomu se také usadilo na čele tabulky. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Netáhlík.

Starší žáci si v minulém kole připsali první letošní porážku. Zaváhání budou chtít napravit na hřišti Kutné Hory. I přes porážku s Jesenicí se naše mužstvo udrželo na čele tabulky, má ale odehráno o jedno utkání více, než druhý tým tabulky, a to je právě Jesenice. Kutné Hoře patří prozatím 4. místo. Ve čtyřech zápasech prohrála kutnohorská Sparta pouze jednou. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Šanda.

Neděle 4. října

V minulém kole si s chutí zastříleli dorostenci v Mukařově. Nyní je ale čeká těžší soupeř. Do Peček přijede Kouřim, které momentálně patří s 10 body 6. místo. V minulém kole Kouřim nestačila na Jirny, naše mužstvo bude chtít potvrdit jasné vítězství ze hřiště předposledního týmu tabulky. Utkání začne tradičně v 10:15, rozhodčí Kvasnička.

"A" mužstvo v minulém kole poprvé nebodovalo, když nestačilo na domácím hřišti na Kouřim. V dalším kole je čeká utkání v Ratboři. Naše mužstvo čeká celek s nejhorší obranou. Ratboř inkasovala v šesti zápasech 28 branek. Nutno podotknout, že tuto bilanci způsobila vysoká porážka z 1. kola, když doma nestačila na Český Brod a prohrála 1:11. V následných dvou domácích zápasech již ale bodově neztratila. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Vosejpka.

Na domácím hřišti zakončí víkend "B" mužstvo, které si bude chtít připsat třetí výhru v řadě. Proti našemu mužstvu se postaví Ždánice. Do Peček přijede poslední tým tabulky, který má na svém kontě pouhý 1 bod. Naše mužstvo se díky výhrám nad Tuchorazí a Rostoklatech vyhouplo na 8. místo. V neděli by si mělo do tabulky připsat další body. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Pikner.

Minulý víkend

Sobota 26. září

Ml. žáci - Kouřim 13:0

Rostoklaty - "B" 0:1

Neděle 27. září

St. žáci - Jesenice 1:2

Mukařov - Dorost 2:9

"A" - Kouřim 0:3