Béčko čeká další derby

30.10.2015 07:41

O tomto víkendu se můžeme těšit na derby "B" mužstva. Podzimní část sezóny končí pro mladší žáky.

Sobota 31. října

Poslední mistrovské utkání v tomto kalendářním roce sehrají mladší žáci. Do Peček přijede Velký Osek. Naše mužstvo si v minulém kole připsalo první porážku v sezóně. Bude ji chtít jistě napravit. Proti ale bude 3. tým tabulky, který má pouze o 3 body méně, než naše mužstvo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Veselý.

"A" mužstvo čeká utkání v Krakovanech. Loňský nováček okresního přeboru se letos trápí a aktuálně mu patří se ziskem 7 bodů předposlední místo. Naše mužstvo si v minulém kole s chutí zastřílelo a po čtyřech zápasech naplno bodovalo. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Suchánek.

Neděle 1. listopadu

Dorostenci přivítají na domácím hřišti Jestřábí Lhotu. Půjde o utkání sousedů v tabulce. Naše mužstvo je na tom před vzájemným zápasem o trochu lépe. Se ziskem 12 bodů mu patří 9. místo. Nedělní soupeř z Jestřábí Lhoty má ale pouze o bod méně a je na 10. místě. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kvasnička.

"B" mužstvo v minulém kole zvládlo derby v Dobřichově, kde zvítězilo 2:0. Následně ho ale čeká další derby. Na stadion AFK přijede mužstvo Velkých Chvalovic. Nováček soutěže prozatím bojuje a se ziskem 9 bodů je na 10. místě. Naše mužstvo získalo o 4 body více a patří mu 8. místo. Kdo urve v derby body a kolik fanoušků si najde cestu na stadion? Začátek zápasu je ve 14 hodin, rozhodčí Kvasnička.

Minulý víkend

Sobota 24. října

Dobřichov - "B" 0:2

Neděle 25. října

St. žáci - Votice 3:1

Zeleneč - Dorost 4:0

Č. Brod - Ml. žáci 3:0

"A" - Plaňany 8:1